StarFire 6000 ReceiverPõllumajanduslikud halduslahendused (AMS)

  • SF1, GLONASS ja Terrain Compensation Module (TCM) baasvariandis
  • Kolmekordne StarFire täpsus
  • 9-kuuline hooajasisene korratavus
  • RTK pikendamine – 14 päeva
Prindi

Viige oma äri õigele teele

Juurdepääs John Deere’i põllumajanduse täppislahendustele algab uuest vastuvõtjast StarFire 6000. Sellel on uus dünaamiline disain, ärandamisvastane seade, seda on parem hooldada ja mis kõige tähtsam – sellel on suurem signaali ulatus. See aitab teil kiiremini põllul tööle asuda ja annab teile suurema täpsuse ja isegi parema signaali stabiilsuse.  

StarFire 6000 vastuvõtja jälgib paralleelselt kuni 3 parandussignaali satelliiti – pakkudes seega parimat parandussignaali ja signaali katvust, mis on 3 korda parem kui eelmistel vastuvõtja põlvkondadel. See valib alati parima signaali ja kui tingimused muutuvad, saab see 80% kiiremini lülituda parimale geostatsionaarsele satelliidile.

KOHAHOIDJA TEKST

Hooajasisene korratavus

Juhtjoonte liikumised on ajalugu. SF3 pakub ka 9 kuu pikkust hooajasisest korratavust. Seega saad kasvuhooaja jooksul kasutada samu juhtjooni mitu korda, mis võimaldab seemnete ja toitainete täpset paigutamist ilma jooni liigutamata ja piire ümber kaardistamata.

KOHAHOIDJA TEKST

Parem SF1-signaal

Parim algtaseme signaal on nüüd veelgi parem. Teie käsutuses on töökäigud täpsusega +/-15 cm, varem oli see +/-23 cm. Tasuta ja koos GLONASS-iga.

KOHAHOIDJA TEKST

Täiesti uuel tasemel SF3-signaal

Uus SF3-signaal tagab võrratu +/–3 cm töökäikude vahelise täpsuse ja 9-kuulise hooajasisese korratavuse. Mis veelgi parem: käivitamine on kuni neli korda kiirem kui SF2 puhul. Nii et saate kulutada rohkem aega põllul töötades, selle asemel, et põlluotsas oodata või kvaliteedis järeleandmisi teha.