Täppispõllunduse tehnoloogia: Põhitõed

Nutikas põllumajandus: Põhitõed
Nutikad ekraanid

Nutikad ekraanid

Meie intuitiivsed puutetundlikud ekraanid on John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogia taga olevad ajud. Need on ISOBUS-iga ühilduvad, neil on lihtsad menüüd ja kohandatavad ekraanid.

StarFire™-i vastuvõtjad

StarFire™-i vastuvõtjad

Meie loodud ja valmistatud StarFire™-i satelliitvastuvõtjad kasutavad meie ülemaailmset tugijaamade võrgustikku ja pakuvad erakordset signaali täpsust

JDLink™-i ühenduvus

JDLink™-i ühenduvus

JDLink™ pakub kahesuunalist ühenduvust põllukultuuri ja masina andmete automaatseks üleslaadimiseks teenusesse John Deere Operations Center™ ja kaugseireks reaalajas.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ talletab turvaliselt kõik teie masinate ja põllukultuuride andmed. Mis tahes seadmest juurdepääsetavaid andmeid saab jagada rohkem kui 200 nutika põllumajanduse tarkvarapartneriga, et toetada paremaid otsuseid.

Sujuvalt integreeritud

Sujuvalt integreeritud

Kõik meie komponendid on vahetatavad, ja isegi siis, kui teie masin ei ole rohelist ja kollast värvi, saate endiselt kasu John Deere’i täppispõllumajanduse tehnoloogiast.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Kõik komponendid ja tarkvara on meie loodud. Loodud koos põllumajandustootjatega nende endi jaoks – neid on lihtne kasutada ja need töötavad pikka aega.

Mõõdetav kasumlikkus

Mõõdetav kasumlikkus

Teie andmed on turvaliselt talletatud teenusesse John Deere Operations CenterTM, et masinate tõhusust, saagikust ja muud teavet üksikasjalikult analüüsida, mis aitab parandada teie kasumlikkust.