MachineSyncPõllumajanduslikud halduslahendused (AMS)

  • Töö käigus toimuv lihtne väljalaadimine suurendab tootlikkust
  • Eelisjärjekorras väljalaadimine ja vähem stressi juhi jaoks
  • Suurem tõhusus ja tootlikkus mitme ülesandega ja mitme masinaga korraga töötamisel
  • Lihtne kahe või enama masina koordineerimine ühel põllul
Prindi
PLACEHOLDER ALT TEXT

Koordineeritud töö

MachineSync võimaldab katvuse ja juhtjoonte jagamist masinate vahel, mis töötavad samal põllul. Seda tehakse John Deere’i masina raadioside või nüüd ka JDLink MTG kaudu. See tähendab, et kõik isikud, kes põllul töötavad, saavad kergesti tuvastada lõpetatud alasid, samas kui sektsioonide juhtimine väldib automaatselt topeltpritsimist, -väetamist või -külvamist. Jagatud juhtjooned tagavad, et kõigi sõidukite töökäigud sobituvad täpselt.

Väljalaadimine prioriteetsuse alusel

Väljalaadimine prioriteetsuse alusel

Põlluserval oodates näeb traktorjuht ekraanil kõigi põllul paiknevate kombainide ja traktorite/haagiste täpset asukohta ning terapunkri tasemeid.

Sõiduki liikumise sünkroonimine

Sõiduki liikumise sünkroonimine

MachineSynci uus tase võimaldab põllul toimuva väljalaadimise ajal sünkroonida GPS-i põhjal liikumiskiirust ja juhtimist kombaini ja viljakäru või haagisega traktoriga vahel. See tagab haagise ühtlase täitmise ilma kadudeta ja vähendab sõidukite kokkupõrkamise ohtu, eriti tolmustes tingimustes. Lisaks pakub see olulist logistikateavet, nt terapunkri taset ja kombaini asukohta. Juhid saavad teha teadlikke otsuseid kõige otsesema marsruudi kohta järgmisesse sihtkohta.