RTKTäppispõllunduse tehnoloogia

  • Täiuslik korratavus
  • Suur täpsus
  • Kiire signaaliühendus

RTK: ülim täpsus ja korratavus

Täppispõllunduses on RTK teie parim lahendus täpsuse, korratavuse ja käivitusaja osas, kõrvaldades globaalse satelliitnavigatsioonisüsteemi kõrvalekalded.
Pikaajaline korratavus ja käivituskiirus < 1 min
RTK-ga peate põllupiirid vaid üks kord salvestama. Kui teil on vaja korratavust nt sektsioonijuhtimiseks, siis te ei soovi igal aastal tagasi tulla ja uuesti piire salvestada. Säästate iga päev aega: RTK täpsus on alati saadaval kohe algusest peale. See võtab vähem kui 1 minuti!

Mobiilne RTK modem 4G LTE

Mobiilne RTK modem 4G LTE

Kõige funktsionaalsem, integreeritum ja tõhusam viis RTK kasutamiseks. Signaal ühildub meie Mobile RTK 4G LTE modemiga ja seda saab vastu võtta ka meie sisseehitatud JDLinki süsteemide kaudu – pole vaja eraldi modemit, eraldi andmesidelepinguid (SIM-kaart) ega Mobile RTK juurdepääsulitsentsi.

Raadiosidega RTK

Raadiosidega RTK

Raadiosidega RTK töötab ühe või mitme kohaliku tugijaamaga teie põllul või selle läheduses. GPS- ja GLONASS-satelliitide paiknemist jälgitakse ja korrigeeritakse pidevalt, et saavutada töökäikude vahel +/- 2,5 cm horisontaaltasandi täpsus. See on hea lahendus avatud, hea tugijaamade otsenähtavusega maastikul.

*Mobile RTK on täiendav RTK-tehnoloogia, mis on saadaval vaid valitud riikides