StarFire 7000 vastuvõtja ja signaalidTäppispõllunduse tehnoloogia

  • Täiustatud maastiku kompensatsiooni moodul (TCM)
  • Mitmik-konstellatsioon (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: +/- 15 cm täpsus
  • SF-RTK: +/- 2,5 cm täpsus ja 5-aastane korratavus
  • RTK: Baasjaam või mobiilne RTK, koos RTK laiendusega – 14 päeva

Viige oma äri uuele tasandile

John Deere täppispõllumajanduse lahendused algavad uuest StarFire™ 7000 vastuvõtjast – integreeritud või universaalne. StarFire™ 7000 vastuvõtja pakub suuremat täpsust, kiiremat hõiveaega ja 5-aastast korratavust igal hooajal. See tähendab vähem riistvara, kiiremat taastumisaega pärast varjutusefekti sündmust ning kindlust, et teie juhtrajad ja piirid ei nihku aastast-aastasse. Täpsus ja korratavus muutuvad üha olulisemaks, et saavutada täpne taimede paigutus; StarFire™ 7000 pakub täiustatud TCM kalibreerimisfunktsiooni. Tänu suuremale varuosade hulgale võimaldab StarFire™ vastuvõtja jätkusuutlikku ja ökonoomset hooldust.

SF7000 R2G034051

Parem SF1-signaal

SF7000™ abil oleme taas täiustanud oma baastaseme signaali SF1. StarFire™ 7000 vastuvõtja ühildub nelja satelliidikonstellatsiooni (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) signaaliga ja näeb taevas rohkem satelliite. Tänu sellele mõjutavad varjutusefektid seda vähem. Saate ära kasutada tuntud +/-15 cm sõiduradade vahelist täpsust.

SF7000 R2G034330

Parem tase kui kunagi varem: SF-RTK signaal

Uus SF-RTK korrigeeriv signaal pakub täiustatud +/-2,5 cm sõiduradade vahelist täpsust ja kuni kolm korda kiiremat hõiveaega kui varasema vastuvõtja generatsiooni puhul, kasutades SF3. Põllule jõudes saate kiiremini tööd alustada. SF-RTK pakub 100% täiustatud katvust, mis vähendab märgatavalt varjutusefekte.

Ehkki SF-RTK korrektsioon toimub satelliidi kaudu, tagab see garanteeritud 5-aastase korratavuse igal hooajal, nii et saate kasutada samu juhtradasid korduvaks sõitmiseks mitte üksnes kogu hooaja vältel, vaid ka viieaastase perioodi jooksul – see võimaldab seemnete ja toitainete täpset paigutamist, ilma tehnoradasid nihutamata ja piirjooni muutmata.

SF7000 R2G030268

Baasjaam RTK & Mobile RTK

Lisaks SF-RTK-le, on StarFire™ 7000 vastuvtõja endiselt ühilduv tuntud baasjaama RTK ja LTE RTK modemiga, mida John Deere pakub.

SF7000 R2G024563

Täiustatud vargusevastane kaitse

PIN-koodi ja lukukomplekti abil pakume kahte vargusevastast kaitsefunktsiooni StarFire™ 7000 vastuvõtjate jaoks.

PIN-koodi kaitse abil saavad farmerid ja töövõtjad aktiveerida PIN-koodi funktsiooni ning määrata kordumatu neljakohaline PIN-kood, mille abil saab seadme lukust avada, sarnaselt mobiiltelefonile. Selle koodi aktiveerimine võimaldab kasutajatel seadmele ligi pääseda PIN-koodi abil.

StarFire™ 7000 universaalset vastuvõtjat saab täiendavalt kaitsta mehaanilise lukukomplekti abil, mis takistab vastuvõtja volitamatut lahtimonteerimist masina küljest.