StarFire 6000 vastuvõtja ja signaalidTäppispõllunduse tehnoloogia

  • SF1, GLONASS ja Terrain Compensation Module (TCM) baasvarustuses
  • Kolmekordne StarFire täpsus
  • 9-kuuline hooajasisene korratavus
  • RTK Extend – 14 päeva

Viige oma äri õigele teele

John Deere’i täppispõllunduse lahenduste kasutamine algab uuest StarFire 6000 vastuvõtjast või integreeritud versioonist, mis on lisavarustusena saadaval meie uutele, mudeliaasta 2020 7R- ja 8R-traktoritele. Sellel on uus dünaamiline disain, ärandamisvastane seade, seda on parem hooldada ja mis kõige tähtsam – sellel on suurem signaali ulatus. See aitab teil kiiremini põllul tööd alustada, pakkudes suuremat täpsust ja varasemast veel stabiilsemat signaali.

StarFire 6000 vastuvõtja jälgib paralleelselt kuni 3 parandussignaali satelliiti – pakkudes seega parimat parandussignaali ja signaali katvust, mis on varasema põlvkonna vastuvõtjatega võrreldes kolm korda parem. See valib alati parima signaali ja kui tingimused muutuvad, lülitub see 80% kiiremini parimale geostatsionaarsele satelliidile.

KOHAHOIDJA TEKST

Hooajasisene korratavus

Juhtjoonte liikumised on ajalugu. SF3 pakub ka 9 kuu pikkust hooajasisest korratavust. Seega saad kasvuhooaja jooksul kasutada samu juhtjooni mitu korda, mis võimaldab seemnete ja toitainete täpset paigutamist ilma jooni liigutamata ja piire ümber kaardistamata.

SF3-signaal

SF3-signaal

SF3-signaal tagab võrratu +/–3 cm töökäikudevahelise täpsuse ja 9-kuulise hooajasisese korratavuse. Mis veelgi parem: käivitumine on SF2-ga võrreldes kuni neli korda kiirem. Nii et saate kulutada rohkem aega põllul töötades, selle asemel, et põlluotsas oodata või kvaliteedis järeleandmisi teha.

PIN-turvakood

PIN-turvakood

Alates mudeliaastast 2019 pakume kahe juurdepääsutasemega PIN-turvakoodi funktsiooni. Ilma PIN-koodita saab masinat kasutada piiratud aja vältel. Platvorm Stellar Support võimaldab PIN-koodi turvalist ja lihtsat haldamist võrgus.