Machine SyncTäppispõllunduse tehnoloogia

  • Ühendab juhtmevabalt mitmed masinad – traktorid, kombainid ja liikurhekseldid – ühte eraldi võrku. Üks masin toimib juhtmasinana, kontrollides järgivate masinate kiirust, suunda ja asukohta.
  • Tagab kadudeta, täpse mahalaadimise liikvel olles
  • Prioritiseerib kombaini mahalaadimist ja parandab viljakoristuse efektiivsust
  • Vähendab masinate kokkupõrkamise võimalusi
KOHAHOIDJA TEKST

Kombaini ja traktori vahel

4. põlvkonna Machine Sync võimaldab viljakoristuse operaatoritel ühendada kuni 6 masinat nende endi juhtmevabasse võrku.

Kombainijuht saab traktorit edasi ja tagasi liigutada, tagamaks viljakäru ühtlast laadimist. Erinevad ühe töörühma kombainid saavad samuti jagada viljakäru täitetaseme ning mahalaadimisteo andmeid traktoritega, et parandada viljakoristuse logistikat ja koordineeritud mahalaadimist.

Liikurhekseldi ja traktori vahel

Liikurhekseldi ja traktori vahel

Machine Sync seadistab ‘U’-kujulise tsooni liikurhekseldi ümber, mis on eriti kasulik otselaadimisega viljakoristustööde puhul, kus traktor ja silokäru peavad olema kogu aeg hekseldi vahetus läheduses. Liikurhekseldi suudab kontrollida traktorite kiirust paremal, taga või vasakul, tagamaks kadudeta tühjakslaadimist. Võimalus kontrollida korraga kahte traktorit lihtsustab samuti paremat üleminekut ühelt silokärult järgmisele ning vähendab kadusid.

Traktori ja traktori vahel

Traktori ja traktori vahel

Machine Sync on suurepärane lahendus, kui kasutatakse järelveetavaid koristusmasinaid erikultuuride jaoks, nagu kartulid või sibul. Juhtiv traktor suudab koordineerida tühjakslaadimise traktori liikumisi, tagamaks ohutut tühjakslaadimist. See on eriti tähtis tööde puhul, mil käru tühjakslaadimine peab toimuma koristusmasina vahetus läheduses. Machine Sync tagab konstantse vahekauguse masinate vahel tühjakslaadimise ajal ning väldib võimalikke kokkupõrkeid.