AutoPathTäppispõllunduse tehnoloogia

  • Haldab automaatselt juhtjooni erineva laiusega tööseadiste jaoks kogu viljelusaasta jooksul, alates kündmisest kuni saagikoristuseni
  • Vähendab vilja kahjustamist, kuna masinad jäävad alati vagudest eemale
  • Säästab aega, luues juhtjooned püstise vilja jaoks
  • Võimaldab täpselt koristada lamandunud vilja, isegi kui vagusid pole näha
KOHAHOIDJA TEKST

Kuidas see töötab?

Kündmise või külvamise käigus salvestab tööseadisele paigaldatud StarFire-vastuvõtja täpselt iga vao asukoha. Need andmed salvestatakse automaatselt John Deere'i Operations Center'is ja väljastatakse AutoPath'i poolt, et luua iga vao kohta täpsed juhtjooned, mida saavad kasutada teised operaatorid kogu ülejäänud hooaja jooksul. Need juhtjooned hõlmavad välispiire, sisepiire, põlluotsi ja vagusid.

ThumbnailJohn Deere S700

Eelised

Kui kasutate erineva laiusega tööseadiseid külvamise, väetamise, pihustamise või saagikoristuse jaoks, tagab AutoPath, et rehvid järgivad alati külvivagusid kõikide edaspidiste põllutööde käigus. Samuti saate külvata täpselt vao tippu, et suurendada saagikust. Saagikoristuse ajal juhitakse masin juhtjoonte abil täpselt õigesse alguspunkti, mis arvutatakse vastavalt heedri laiusele. Lamandunud vilja koristamine on samuti lihtne, kuna masin teab täpselt, kus on vaod.