Nullpöörderaadiusega niidukid Ztrak

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorid Z345R põllul

Ettevõtte John Deere Ztraki nullpöörderaadiusega murutraktorid: igatpidi kiirem

Kui teie aed on teie projekt, siis vajate masinat, mis vastab täpselt teie vajadustele. Oma märkimisväärse väleduse ja kiirustega kuni 14,5 km/h aitavad ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega niidukid ZTrak teil saavutada kiiremini häid tulemusi. Tänu nende 360° manööverdamisvõimele sobivad need ideaalselt kitsastes kohtades ja ümber igasuguste takistuste liikumiseks.

Tutvuge selle lehega, et saada teavet meie nullpöörderaadiusega murutraktorite erinevate funktsioonide ja tehniliste andmetega ning leida oma vajaduste jaoks õige masin.

ztrak z315e

John Deere Z315E

Kui teie aias leidub takistusi ja otsite suurepärase üldise kiiruse ja tõhususega nullpöörderaadiusega muruniidukit, on Z315M just teie jaoks. Sellel põhitaseme mudelil on 12.1 kW V-twin silindriga rippklappidega mootor, liikumise juhthoobade asemel intuitiivsed kaksihoovad kiiruse ja suuna muutmiseks ning 107 cm (42-tolline) lõikekorpus.

ztrak Z320M

John Deere Z320M

Võite lugeda Z320M-i mudeli Z315 mugavamaks vennaks. Sellel on lisaks 12.7 kW V-twin silindriga rippklappidega mootor, liikumise juhthoobade asemel intuitiivsed kaksihoovad kiiruse ja suuna muutmiseks ning 107 cm (42-tolline) lõikekorpus. Kuid sellel on lisaks esmaklassiline kõrge seljatoega iste, valikulised käetoed ja praktiline rippsüsteem.

ztrak z320r

John Deere Z320R

Z320R pakub 300-seeria ülima nullpöörderaadiusega murutraktori kogemuse jaoks kõike seda, mida ka 3Z20M teile omaduste, kiiruse, tõhususe ja mugavuse osas pakub, kuid lisaks sellele sisaldab see LED-tulesid, põrandamatte ja kaetud tööriistade hoiukohta.

Z515E

John Deere Z515E

Z515E-seeria nullpöörderaadiusega murutraktorite mudelid sobivad ideaalselt suuremate alade jaoks. Võimas 13,4 kW kahetaktiline mootor ja 122 cm (48-tolline) lõikekorpus tagavad suurepärase jõudluse ja tõhususe.

Z530M

John Deere Z530M

Z530M on nullpöörderaadiusega niiduk, mis pakub lisamugavust. Ergonoomilised juhthoovad ja mugav esmaklassiline kõrge seljatoega iste koos oma tugeva raamiga on vaid mõned funktsioonid, mis tagavad sujuva ja mugava töö.

Z545r

John Deere Z545R

Esmaklassiline võimsus ja jõudlus: ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega niidukid Z545R seisavad selle eest. 122 cm (48-tolline) lõikekorpus on loodud suurte rohukogustega toimetulekuks ning 15,3 kW kahetaktiline mootor koos elektrilise kütuse sissepritsega ja elektroonilise drosseli juhtimistehnoloogiaga tagavad alati tõhusa niitmise.

Ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega murutraktorite funktsioonid

Ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega murutraktorite mudel veenab teid mitmete praktiliste funktsioonide abil. Kõik üksikasjad leiate siit.

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktori manööverdamisvõime

Erakordne nobedus

Kui rääkida manööverdamisest, siis ZTrak teeb ringe ümber teiste niidukite. Kui sellele lisada erakordne niitmiskiirus, on lihtne näha, miks paljud professionaalid valivad ZTraki.

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorite intuitiivne liikumise juhtimine

Kohapeal pööramine

Meie nullpöörderaadiusega murutraktorite liikumise juhthoovad suurendavad juhi mugavust ja pakuvad teile täpsemat juhtimist.

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorid koos valikulise kogumissüsteemiga

Kogumiskoti maht

Saate hõlpsalt muuta Ztraki nullpöörderaadiusega murutraktori hõlpsasti murukoguriks, lisades vaid lisavarustusse kuuluva kogumissüsteemi.

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorid, tõstmise jalakang

Jalakangiga tõstmine

Töötamise ajal lõikekorpuse tõstmiseks, langetamiseks või selle kõrguse muutmiseks lihtsalt vajutage jalakangi.

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorid koos suure mootoriga

Lõikekõrguse valik

Niitmiskõrguse mugavalt istmelt reguleerimiseks pöörake lihtsalt nuppu (Z300) või liigutage sõrme (Z500) vahemikus 25–104 mm (1–4 tolli) Z500-seerial või 32–114 mm (1,25–4,5 tolli) Z300-seerial

ZTraki nullpöörderaadiusega kommertsmurutraktorite kaasaegse armatuurlaua paigutus

Mugavuse kolm astet

Meie E-mudelite varustuses on kõik, mida sujuva ja ühtlase niitmise jaoks vajate. Samas kui M-seeria mudelitele on lisatud kõrgem iste ja rohkem mugavust ning R-seeria mudelid pakuvad mugavuse ja käepärasuse tippklassi.

Ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega niidukite tootevalik

Kas soovite enne otsuse langetamiselt täpselt teada, millised on meie ZTraki nullpöörderaadiusega murutraktorite mudelite erinevused? Ärge muretsege, sellest tabelist leiate kõik vajalikud andmed.

MudelidMootori võimsus**LõikelaiusKiirus

12,1 kW (16,2 hj) pöörlemiskiirusel 3000 p/min

107 cm (42-tolline) lõikekorpus Accel Deep™

Kuni 11,3 km/h (7 miili/h) 

12,7 kW (17 hj) pöörlemiskiirusel 3 000 p/min

107 cm (42-tolline) lõikekorpus Accel Deep™

Kuni 11,3 km/h (7 miili/h)

12,7 kW (17 hj) pöörlemiskiirusel 3 000 p/min

107 cm (42-tolline) lõikekorpus Accel Deep™

Kuni 11,3 km/h (7 miili/h)

13,4 kW (18,0 hj) pöörlemiskiirusel 3 350 p/min

122 cm (48“) Accel Deep

Kuni 12,9 km/h (8 miili/h)

16,1 kW (21,6 hj) pöörlemiskiirusel 3 350 p/min

122 cm (48“) Accel Deep

Kuni 12,9 km/h (8 miili/h)

15,3 kW (20,5 hj) pöörlemiskiirusel 3 250 p/min

122 cm (48-tolline) kõrguse valikuga lõikekorpus

Kuni 14,5 km/h (9 miili/h)

edasimüüja otsing

Leidke lähim edasimüüja

Kas teie ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega murutraktor vajab hooldust? Pole probleemi. Meie klienditeeninduse asjatundjad toetavad teid seoses teile vajaliku hooldusega. Leidke meie interaktiivse kaardi abil teile lähim edasimüüja.

Ettevõtte John Deere näpinäited tagaaia jaoks

Kas otsite oma aia kujundamiseks inspiratsiooni? Leidke meie tagaaia näpunäidete seast hulgaliselt huvitavaid näpunäiteid ja artikleid.

Nullpöörderaadiusega murutraktorite lisaseadmed ja rohkem

Laiendage oma ettevõtte John Deere nullpöörderaadiusega niiduki kasutusvõimalusi veelgi, lisades arvukalt lisaseadmeid ja tarvikuid. Kui otsite lumekaitset või uut käru, siis leiate kõik vajaliku meie lisaseadmete kataloogist.

Ettevõtte John Deere veebipood

Kas vajate oma ettevõtte John Deere mudelite kogu jaoks endiselt traktorit või eelistate kapuutsiga dressipluus? Leidke kõik vajalik meie veebipoest.

¹ Ainult isiklikul otstarbel eramajade juures kasutamisel. Kommertskasutuseks mõeldud Z300-seeria niidukite garantiiperiood on 12 kuud.
² Soovituslik jaehind. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad kehtivad kuni 31. oktoobrini 2023.
³ CE-nimivõimsus (kontrollitud standardi SAE J1349 kohaselt). Mootori tootja on lisanud mootori hobujõu ja pöördemomendi andmed ainult võrdluseks. Tegelik hobujõud ja pöördemoment on töötamisel väiksem. Lisateavet vaadake mootori tootja veebilehelt