Lõikepea H219

Omadused

Laienda kõikAhenda kõik

Max lõikediameeter 750 mm

Metsalangetustraktori lõikepea H219

H219 on uus lõikepea, mis on koostatud suurtele metsalangetustraktoritele ja roomikmasinatele suurte puude töötlemiseks. Kahe sööterulliga H219 on kahekäiguliste söötemootoritega. Söötmisjõudu ja -kiirust optimeeritakse puu mõõtmetele vastavalt. Langetatud tüvi on tihedas haardes, et sooritada tõhusalt laasimine ja seda ka kõverate puude puhul. Uus täiustatud ülemine saag on saadaval lisavarustusena.

  • Max lõikediameeter 750 mm
  • Max söötekiirus 4,5–6,0 m/s
  • Mass ilma rotaatori ja riputita 1930 kg
  • SuperCut 100S saeüksus

H219 toimib väga hästi ka eukalüptipuude koorimisrakendustes koos koorimisseadmetega. Koorimiskvaliteet ja -produktiivsus on suurepärased.

Väga täpne pikkusmõõtmine

Pikkusemõõtmine on väga täpne tänu uuele mõõtmishoovaga mõõteseadmele. Uus pikkuse mõõteseade suurendab vastupidavust, mõõtmistäpsust ja hooldatavust. Paksu koore jaoks on saadaval uus valikuline spetsiaalne mõõteratas. Voolikute ja silindrite ning mõõteseadme paremaks kaitsmiseks on täiustatud kaitsmeid erinevates kohtades.

Lihtne hooldus

Hooldamise lihtsustamiseks on uue jagajakaane avamine tehtud mugavamaks, andes kiire ligipääsu jagajale. Söötemootori voolikuühendused on paigutatud jagajakaane alt väljapoole, ning need on paremini ligipääsetavad. Samas on paremini kaitstud ja paigutatud kõik voolikud.

SuperCut 100S saeüksusel on uudne automaatne ketipingutussüsteem ja saeplaadi mehaaniline lukustus, mis aitavad saeketil paremini peal püsida. Samuti võimaldab see kasutada laia kabaga saeplaate. Kõik need parendused aitavad saeketti paremini peal hoida ja selle täiustatud vabastamine muudab keti vahetamise juhile lihtsamaks.