Aktiivne põllukultuuri kaksikteole transportimine, et tagada ühtlane põllukultuuri vool

Pidev põllukultuuri vool tänu aktiivsele põllukultuuri transportimisele

700PF kombaini heeder aktiivse etteandega

Rihmad tagavad põllukultuuri aktiivse edastamise kaksikteole ja tagavad materjali ühtlase pealevoolu, et kombainiga saaks maksimumvõimsusel töötada. 

aktiivne edastamine väldib materjali kogunemist

Ideaalne rasketeks tingimusteks

Rasketes tingimustes, näiteks lamandunud vilja, herneste või rohuseemnete puhul ennetab see materjali kogunemist heedri esiossa. 1000 mm kaugus vikati ja kaksikteo vahel vähendab kadusid veelgi, sest hasplit saab purustuskadude vältimiseks seada kõrgemale.

Suur 760 mm tigu sujuvaks viljavooluks kaldtransportöörile

Sujuv viljavool

Rihmad on raami integreeritud, mis võimaldab põllukultuuri etteandmist teo teljest madalamalt, kust teo keerdlabad need hõlpsasti kaasa haaravad ja liigutavad kaldtransportööri suunas. Suur 760 mm tigu aitab lisaks tuua kuni 20% rohkem materjali kaldtransportööri ja see töötab hästi lühema materjaliga, nagu linnaseoder. 
Rapsi jaoks saab hüdraulilise käsipumbaga teo kõrgust tõsta, et tekitada põllukultuuri jaoks rohkem ruumi. Ühtlane vilja vool vähendab ka kimpude moodustumisest põhjustatud jõuülekande koormamist, mille tulemusena detailid kuluvad vähem ja töökindlus on suurem.

Lihtne ja kiire põllukultuuride vahetamine

Põllukultuuride vahetamine 3 minutiga

Paigaldage lihtsalt külgvikatid, tõstke tigu üles ja oletegi valmis saaki koristama. Lihtne paigaldus ilma tööriistadeta. Ilma ülaosas olevate elektriseadete, hüdraulika ega raske mootorita on vibratsiooni hulk väiksem, mis vähendab kadusid veelgi.

Isepingulduvad rihmasektsioonid tõusevad hõlpsaks juurdepääsuks üles. Roostevabast terasest katted on samuti tihendatud, et mitte lasta mustust ega kive rihma alt sisse. Masinat saab mullast puhastada lindi sektsioonis olevate sahtlitega hooaja lõpus või kui rapsilt liigutakse üle väikseteralise vilja koristamisele. 

Aktiivne vilja kaksikteole transportimine ennetab rasketes tingimustes, näiteks lamandunud vilja, herneste või rohuseemnete puhul, materjali kogunemist heedri esiossa.

Lisateabe saamiseks valige heedri mudel, mis sobib kõige paremini teie koristamistingimustega.

MUDELLõikelaius, mPlaadi pikkus, mmRihmade arvTeo Ø, mm 618PF

5,50

1000

4

660

6,10

1000

4

660

6,70

1000

5

760

7,60

1000

5

760

9,15

1000

6

760

10,70

1000

7

760

12,20

1000

8

760