Ületamatu heeder

Täiustatud mugavus ja efektiivsus

Seda traktorivalikut peate isiklikult kogema. Kogege omal käel tootlikkust, täpsust ja mugavust, mida need masinad teie ettevõttele toovad. Meeliülendava proovisõidu saamiseks helistage oma edasimüüjale.

Edasimüüja otsing

Aeg uuendada ja üle minna tõestatud jõudlusele.

Vaadake, millist silmapaistvat jõudlust näitas viimases testis John Deere'i 6215R.*

Tehke väiksema kütusekuluga rohkem!

section-control-large

Mida ootate tipptasemel ekraanilt?

John Deere Command Center võimaldab juhtida kuni 255 erinevat sektsiooni ja ühildub ISOBUS ning AEF-i lahendustega. Lisaks on masin varustatud muutuva kulunormi kontrolleriga ja telemeetria süsteemiga. See lisavarustus peaks olema teie traktori standardvarustuses. Täiustatud täppispõllunduses ei saa üle ega ümber John Deere’i 6R-, 7R- ja 8R-seeria traktoritest.

Soovite veel rohkem mugavust?

Meie suurtel traktoritel on palju funktsioone, mis lisavad teile soovitud mugavust ja tootlikkust.

suure traktori uuendamise aeg

Kabiini suurus

Kui ruum teie ümber tundub olevat piiratud, piirab see ka teid. Kuna teie tervis ja heaolu on olulised tootlikkustegurid, muutsime 6R-seeria kabiini oluliselt suuremaks. Nüüd on see 3,3 m³. Parim algus teie tööpäevale.

massage-seat-comfort

Mugav iste

Laske lõdvaks, lõõgastuge ja puhake pika tööpäeva jooksul. Lõpeta oma tööpäev värskelt koos 7R- ja 8R-seerial olevate funktsioonidega, milleta te enam kunagi midagi teha ei taha: Active Seat II koos ennetavaid meetmeid kasutava istme liikumise kompenseerimise, massaažifunktsioonide, 65° pöördistme, 3 jalatoe, 6.1-helisüsteemi ja integreeritud külmkapiga.

visibility-large

Parem vaade

6M-i lühikese raamiga mudelite madaldatud kapott parandab eesmist nähtavust oluliselt. Esimene teie ees nähtav punkt on vaid 5 meetri kaugusel. 180° vaatevälja lisamisega tagatakse 6M-ile suur nähtavuse täiendus.**

 

Võrrelge ise­

Nende masinate eeliseid peate ise kogema. Kliendid, kellele kuuluvad konkureerivate kaubamärkide traktorid, on meie masinaid samuti proovinud. Nüüd on kord teie käes - kujundage oma arvamus toote-esitlusel ja proovisõidul.

* Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda, traktori test 2020; http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Sisemine nähtavuskatse mõõdab vaate juhi vaateväljalt eest ja üle kapoti kuni maapinnani, mõõtes kaugust juhi kõrgusest kuni punktini, kus juhid näevad maapinda. Mõõdetud on istme ISO viite põhjal, John Deere’i mudelitel 6090M, 6100M, 6110M ja 6120M.