METSIKU LOODUSE KAITSMINE RAHVUSPARGIS

Veel hiljuti tundus, et metsikud ponid kaovad Inglismaa edelaosast Exmoori rahvuspargist igaveseks. Asjad hakkasid paranema siis, kui Dawn ja Nick Westcott käivitasid 2013. aastal Exmoori ponide projekti. Nad hakkasid koos töötama tõu tuleviku kindlustamise nimel, kaitstes genofondi ja nõustades hobuseomanikke. Mille poolest on Exmoori ponid nii erilised? Vaadake videot Dawn Westcottiga ja saate teada!
MINU PÄEV ALGAB JA LÕPEB PONIDEGA. VEEL MAHUVAD SINNA TALU, LAMBAD, EXMOORI PONIDE PROJEKT JA MINU TÖÖ KIRJANIKUNA. NII ET PÄEVAD ON PIKAD JA ÜSNA PINGELISED … KUID KA VÄGA HINGEKOSUTAVAD.
DAWN WESTCOTT

USALDUSE KÜSIMUS

Kahekümne aasta eest kolis Dawn Westcott suurlinnast maale. Tänaseks tunneb ta ohustatud metsikute ponide hingeelu ilmselt paremini kui keegi teine. Dawn Westcott treenib Exmoori ponisid lõputu kannatlikkuse ja empaatiavõimega uueks eluks ratsa- ja esinemisponidena. Mõned osalevad isegi võistlustel. Järgmises videos saate piiluda kulisside taha ...
KUI VÕIDAD EXMOORI PONI USALDUSE, KUULAB TA SIND VÄGA HÄSTI.
DAWN WESTCOTT

LOODUSE TALTSUTAMINE

Põllupidamine Exmoori rahvuspargis pakub suurt rahuldust, kuid ka omajagu väljakutseid. Westcottide pere hindab oma moodsaid masinaid kõrgelt, eriti siis, kui tuleb töötada rasketes talvistes oludes. Järgmises videos räägib Dawn, kuidas tal õnnestus nende abil päästa kaugest eraldatud kohast orvuks jäänud varss.
TRAKTORID MUUTUVAD AINA VÕIMSAMAKS. VEEL ON MEIL ATV-D, GATORID JA MAASTIKUSÕIDUKID. MEIL ON NEIST PALJU ABI.
NICK WESTCOTT
John Deere Gator Series

John Deere’I Gator’I Seeria

Avastage Tootevalik