John Deere Expert Check 7+

Expert Check

Expert Check 7+ – et John Deere kestaks

Vanemaid või teiseseid masinaid tuleks samuti hoida nende parimas vormis. Expert Check 7+ on kulutõhus viis hoida neid parimas vormis. Spetsiaalselt projekteeritud ja testitud teenused ning eelarvesõbralikud lahendused tagavad pikema tööaja, mugavuse ja ohutuse.

machinery-img

Hoidke usaldusväärsed masinad töös

Meie masinad on ehitatud kestma, mistõttu pakume seda spetsiaalselt vanemate kui 7-aastastele masinatele mõeldud teenust. Ülevaatustel saate teavet oma usaldusväärse tööhobuse seisukorrast ja teile pakutakse mitmeosalist lahendust vastavalt teie kuluvahemikule ja kasutusele. Parem on lahendada probleemid enne nende tekkimist. Nutikas viis jõudluse säilitamiseks ja kulude vähendamiseks. Expert Check 7+ on saadaval traktorite, kombainide, liikurhekseldite, pritside ja rullipresside jaoks.

expert-check-7+-machinery

Expert Check 7+ kõikidele masinatele

Olgu tegu traktori, kombaini või pritsiga: kui teie ettevõtte John Deere masin on vanem kui 7 aastat, siis meie Expert Check 7+ on teie jaoks õige valik. Otsustage meie asjatundjate poolt esitatud tulemuste põhjal kiiresti ja lihtsalt, millist hooldust soovite. Nii töötab teie masin vananedes jätkuvalt parimal viisil.

manufacturing-area

Expert Check, sama hea kui uus

Kas teie masin on veel suhteliselt uus või pole veel 7 aasta vanune? Isegi siis võib õigeaegne kontrollimine säästa palju raha. Pärast töörohket hooaega vajab teie masin kontrollimist, et see oleks järgmiseks valmis. Meie asjatundjad teevad teste, et tagada, et iga osa oleks valmis töötama sama sujuvalt kui uus osa. Tehase poolt kontrollitud kontroll-loend käsiteb kõiki turvalisuse ja tööaja jaoks olulisi punkte. Meie üldise Expert Checki kohta lisateabe saamiseks lihtsalt klõpsake allolevat nuppu.

Teie eelised

tehnik

Tööaeg

Meie põhjalik tehniline kontroll tagab, et teie masin on saadaval, kui seda vajate.

töötaja

Vähendatud käitamiskulud

Expert Check 7+ ja meie suur masinate tootevalikuga saame kasutada ära masinate asendamiseks mitmeid lahendusi, nagu originaalvaruosad, ettevõtte John Deere alternatiivsed varuosad ja Reman. Selle tulemuseks on kulde oluline vähenemine, mis tuleneb varuosade hinna vähenemisest 40% ja ennetava kontrolli olulisest eelisest: kaasnevad riskid on oluliselt vähendatud!

optimal-safety

Optimaalne ohutus

Meie tehnikud on läbinud põhjaliku koolituse ja neil on ettevõtte John Deere masinate kontrollimise ja hooldamise alal aastatepikkune kogemus. Nad leiavad üles kõik, mis võib teie turvalisust ohustada.

more-comfort

Suurem mugavus

Kontrollime kabiini vedrustust, akut, kliimaseadet, istmete vedrustust ja seadistust, et tagada teile pikkade tööpäevade jooksul optimaalne mugavus!

Eelarvesõbralikud varuosad

mootor

Reman

Ettevõtte John Deere ümbertöödeldud (REMAN) varuosad on jätkusuutlik valik: nautige madalamat hinda, kuid mitte madalamat kvaliteeti. 

varuosad

Alternatiivsed varuosad

Ettevõtte John Deere poolt heakskiidetud eelarvesõbralik alternatiiv, et hoida töös masinaid, mida võidakse kasutada peamistest seadmetest harvemini. Säästke targalt.

Lisamaterjalid

Connected Support™

Ühendage oma ettevõte eduga. Connected Support teenus tunnetab võimalikke probleeme ja võib isegi hoiatada teie edasimüüjat, et lahendada neid reaalajas diagnostika kaudu. Aitame teil hoida oma seadmeid töökorras.

Lisateave

John Deere finantslahendused

Töötades oma klientidega nii kaua, ei tunne me mitte ainult nende ettevõtteid, vaid mõistame ka rahastamisega seotud konkreetseid nõudeid. Olgu see seotud masina ostmise, liisimise või rentimisega, selle jaoks on olemas lahendus.

Lisateave

StellarSupport

Teie täppispõllumajanduse tugiportaal, mis pakub teile uusimat tarkvara, juhendeid ja koolitusi. Leidke kõik, mida oma ettevõtte maksimeerimiseks ja ajakohastamiseks vajate.

Lisateave