Expert Check

Expert Check – võimalus säilitada jõudlust

Rohkem tööaega, maksimaalne jõudlus ja madalamad kulud mis tahes masinatüübi puhul. John Deere kontrollid Expert Check aitavad teil oma masinad eesseisvaks hooajaks valmis seada.

Ennetage remonttöid

Ennetage remonttöid

Õigeaegne kontrollimine võib säästa palju raha. Pärast töörohket hooaega vajab teie masin kontrollimist, et see oleks järgmiseks hooajaks valmis. Meie tehnikud teevad teste, et tagada, et iga osa oleks valmis sujuvalt töötama. Tehase poolt esitatud kontroll-loend käsitleb kõiki turvalise ja tööaja jaoks olulisi punkte.

Expert Check 7+

Expert Check 7+

Meie masinad on ehitatud kestma, mistõttu pakume ekspertülevaatust ka vanematele masinatele. Ülevaatustel saate teavet oma usaldusväärse tööhobuse seisukorrast ja teile pakutakse mitmeosalist lahendust vastavalt teie kuluvahemikule ja kasutusele. Parem on lahendada probleemid enne nende tekkimist. See on nutikas viis jõudluse säilitamiseks ja kulude vähendamiseks. Samuti maksimeerib see teie masina edasimüügiväärtust.

Expert Check kõikide masinatüüpide jaoks

Expert Check kõikidele masinatele

Expert Check on saadaval rohkem kui 30 Deere masina mudeli jaoks, nagu traktorid, kombainid, ruloonpressid, pritsid, murutraktorid ja liikurhekseldid. Säilitage oma oma tehnikapargi maksimaalne tööaeg ja jõudlus ning madalad hoolduskulud.

tööaeg

Tööaeg

Maksimeerige oma masina tööaega, vähendades seisakuaega kuni 90%. Usaldage meid ja aitame teil tagada teie masinate sujuva toimimise, et saaksite keskenduda kõige tähtsamale – oma ettevõttele.

Hoolduskulud

Hoolduskulud

Meie professionaalsete tehnikute läbiviidavate ennetavate kontrollide abil saate vältida mis tahes kaasnevaid kahjustusi ja vähendada hoolduskulusid. Nad uurivad teie ettevõtte John Deere kasutatud traktorit lähedalt, et tuvastada kõik, mis laitmatult ei tööta.

Mugavus

Mugavus

Saavutage maksimaalne mugavus oma kabiini ja esisilla vedrustussüsteemi juhtimisega, et tagada sujuv ja mugav sõit ka kõige raskemates töötingimustes.

Seisakuaja vältimine

Seisakuaja vältimine

Kui saagikoristusaeg on käes, pole teil seisakuteks aega. John Deere tehnikuid koolitatakse regulaarselt ja neil on juurdepääs tehase tööriistadele, analüütikale ja tarkvarale, et analüüsida teie masinate olekut ja vajadusi. See võib vähendada teie seisakute riski kuni 90%.

Täiuslikud tulemused

Täiuslikud tulemused

Teie hooajaliste seadmete jõudlus on parimate töötulemuste tagamisel olulise tähtsusega: liikurhekseldite optimaalne lõikekvaliteet, kombaini viljapeksu ja eraldamise jõudlus, pritsi pritsimismuster ja täpsus, ruloonpressi rullide kvaliteet ja korrapärasus.

Väiksemad töökulud

Väiksemad töökulud

Lahtine pinguti võib mõjutada rihma ja ajami rihmaratast, põhjustades rohkem remonditöid. Parem on peatada see ahelreaktsioon varakult ja vältida seisakuaega koos John Deere Expert Checkiga.

tööaeg

Tööaeg

Maksimeerige oma muruhooldusmasinate kättesaadavust, vähendades seisakuaega kuni 90%. Usaldage meid ja aitame teil tagada teie masinate sujuva toimimise, et saaksite keskenduda kõige tähtsamale – oma ettevõttele.

Ohutus

Ohutus

Teie töötajad ja ohutus on meie jaoks loomulikult ülimalt tähtsad. Tagage oma turvalisus ja laske John Deere Expert Check ülevaatusel kontrollida valgustust, istet ja turvavööd, kaitsekatteid, pidureid, laadureid, rattapolte ja paljusid teisi turvalisusega seotud komponente.

Jõudlus

Jõudlus

Kas muru pole mitte teie haljastusettevõtte kõige väärtuslikum kapital? Seega väärib see, et seda käsitsetakse ettevaatlikult. John Deere Expert Checki tagatav muruhooldusseadmete lõikamiskvaliteet muudab asja sootuks teiseks.

Kasutame Expert Checki kõikide oma koristusmasinate jaoks. Põhjalik ülevaatus annab meile kindluse, et oleme hooajaks hästi ettevalmistunud.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Lisamaterjalid

Connected Support™

Ühendage oma ettevõte eduga. Connected Support teenus tunnetab võimalikke probleeme ja võib isegi hoiatada teie edasimüüjat, et lahendada neid reaalajas diagnostika kaudu. Aitame teil hoida oma seadmeid töökorras.

Lisateave

John Deere finantslahendused

Töötades oma klientidega nii kaua, ei tunne me mitte ainult nende ettevõtteid, vaid mõistame ka rahastamisega seotud konkreetseid nõudeid. Olgu see seotud masina ostmise, liisimise või rentimisega, selle jaoks on olemas lahendus.

Lisateave

StellarSupport

Teie täppispõllumajanduse tugiportaal, mis pakub teile uusimat tarkvara, juhendeid ja koolitusi. Leidke kõik, mida oma ettevõtte maksimeerimiseks ja ajakohastamiseks vajate.

Lisateave