Expert Check 7+

Expert Check

Pikka iga teie John Deere'ile! Broneerige Expert Check.

See ülevaatus sobib suurepäraselt teie John Deere'i traktori jaoks, mis on üle seitsme aasta vana. Expert Check 7+ genereerib üksikasjaliku aruande, mis toob välja teie traktori seisukorra. Saate spetsiaalseid soovitusi võimalike probleemide parandamiseks ja remonditööde tegemiseks, kasutades John Deere'i orignaalvaruosi, Reman-varuosi või alternatiivseid varuosi. Nii säilitate oma traktori laitmatu toimimise ja hoiate selle töökulud madalad.

Edasimüüja otsing

 • Kasulik tööaeg

  Kasulik tööaeg

 • Vähendatud käitamiskulud

  Vähendatud käitamiskulud

 • Optimaalne ohutus

  Optimaalne ohutus

 • Suurem mugavus

  Suurem mugavus

 • Kombainid

  Kas teie kombain on teid juba mõned aastad truult teeninud? Tagage, et see jääks nii ka tulevastel hooaegadel ning tehke Expert Check 7+, nagu iga-aastast hoolduse nurgakivi.

  Kombainid
 • Silokombain

  Iga hekseldushooaeg on teie hekseldi jaoks karm. Kuid see on teie jaoks vastu pidanud. Laske sellele teha Expert Check 7+, et see töötaks laitmatult ka järgmisel hooajal.

  Silokombain
 • Ruloonpressid

  Teie ruloonpress on koos teiega käinud läbi paksust ja vedelast mitme hooaja jooksul. Lisage vastupidavuse aastaid ja laske teha Expert Check 7+ igal aastal.

  Ruloonpressid
 • Pritsid

  Teie prits on keerukas masin. Expert Check 7+ tagab, et see püsib laitmatus tööseisukorras, nii et isegi vanem mudel vastab riiklikele normidele nagu NSTS, SKL ja JKI.

  Pritsid
täispaketid

Kõik, mida vajate, ühe hinna eest

Meie ülevaatuse "kõik-ühes" hinnad säästavad teie raha. Kui teate ekspertülevaatuse tulemusi, saate otsustada, milliseid töid me teiemasinal teha võiksime, ja seda kõike ühe fikseeritud hinna eest, mis hõlmab nii varuosi kui ka töötunde.

Sertifitseeritud kvaliteet

Sertifitseeritud kvaliteet

John Deere'i alternatiiv-varuosad on teie parim varuosade valik masinatele, mida ei kasutata väga intensiivselt igapäevaste töövahenditena. Need konkurentsivõimeliste hindadega varuosad läbivad samuti John Deere'i sertifitseerimisprotsessi, mis tagab alati nende parema sobivuse võrreldes muude tootjate varuosadega.

Digiuudiste teenuse tellimine

Enamat kui uudiskiri – digiuudiste teenuse tellimine

Registreeruge meie digiuudiste teenuse kasutajaks, et olla kursis uute blogi artiklite, uudiste, ettevõtmiste ja eksklusiivsete pakkumistega!

Registreeru!

Seotud teemad

6M-ec

Expert Check

Kas teie masin on vähem kui seitsme aastane? Leidke Expert Check siit.

click-and-collect

Click & Collect

Varuosade tellimine on lihtsam kui kunagi varem! Kõik vajalikud varuosad on vaid hiirekliki ulatuses.