6R 150Traktor

 • 165 hj (121 kW) max võimsus (ECE-R120) + 12 hj (9 kW) IPM
 • 4 silindriga 4,5 l mootor
 • 6,5 t ja teljevahe 2,58 m
 • XXL ComfortView™ kabiin ( 3,33m³) 2 panoraamuksega või B-piilariga vasakul küljel ning 4. põlvkonna CommandCenter™ ekraan 71 d(B)A
 • Käigukasti valik: AutoPowr

Seeria 6R: nutikam suudab rohkem.

6R väikese raamiga traktorid: kompaktne, kerge ja võimas.

Kogege selle hea manööverdusvõime ja suure võimsusega 4-silindrilise traktori mitmekülgsust, millel on tugev hüdraulika, vägev tõstevõime ning suured rehvid.

 • Kütusesäästlik jõudlus

  Meie tipptasemel AutoPowr™-i käigukasti ülilihtne käsitsemine täiendab mudeli 6R 150 võimsust ja pöörlemiskiirust, tagades erakordselt suure töömugavuse ja kütusesäästlikkuse, nagu hiljutised testid kinnitavad.

   

  Kas olete huvitatud? Lisateavet leiate järgmistelt slaididelt! >

   

  Kütusesäästlik jõudlus
 • Madal kütusekulu ja väga hea jõudlus¹

  Test DLG-PowerMix-Test 2.0 (põllutöö rakendused) kinnitas 6R 150 madalat kütusekulu, mis oli ainult 274 g/kWh diislikütust ja 8 g/kWh DEF-lisandit.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Madal kütusekulu ja väga hea jõudlus1
 • Kõige kütusesäästlikum¹ 4-silindriline transpordi valdkonnas

  Test DLG-PowerMix-Test 2.0 (transpordirakendused) kinnitas 6R 150 madalat kütusekulu, mis oli ainult 375 g/kWh diislikütust ja 12 g/kWh DEF-lisandit.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  6R 150: tõestatud kütusetõhusus
 • Uuel tasemel automaatika

  Nautige meie täiustatud litsentsi tootlikkuse lisahüvesid, nagu AutoTracTM-i pöörde automaatika, AutoTracTM-i passiivne tööseadise roolimisabi, AutoPathTM, MachineSync ja In-Field andmete jagamine.

   

  Lisateavet üksikute funktsioonide kohta leiate järgmistelt slaididelt >

  Uuel tasemel automaatika
 • AutoPath™

  AutoPath™ loob pindmist mullaharimist teinud tööseadise või külviku esimese töökäigu andmete põhjal automaatselt juhtrajad. See võtab juhtradade haldamise enda peale, kaitseb toitainete investeeringuid ning aitab teil iga töökäigu teha kindlalt ja täpselt. Olenemata külvamiseks, pritsimiseks või saagikoristuseks kasutatava tööseadise laiusest tagab AutoPath™, et rehvid järgivad alati külvatud ridu ja jäävad viljast eemale.

  AutoPath™
 • Parim universaaltraktor ja esikoht kaalumisel¹

  In2023. aasta veebruaris saavutas 6R 150 koos laaduriga 643R ajakirja Trekker viimases traktori katses parimad tulemused. Jõudke tootlikkuse uuele tasemele 6R-i ja laaduri 643R võiduka kombinatsiooniga, millel on meie dünaamiline kaalumissüsteem, asendisse tagasipöördumine ja paralleelhoide süsteem horisondi suhtes.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Teavet funktsioonide kohta vaadake järgmiselt slaidilt >

  Parim universaaltraktor ja esikoht kaalumisel¹
 • Tõhus täpsus

  Suurendage oma täpsust käigu pealt1: meie dünaamiline kaalumissüsteem võimaldab koppa täpselt soovitud kaaluni täita ja luua söödakärude täimise järkjärguline plaan.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Tõhus täpsus
 • Andke töös endast parim

  Te istute oma esmaklassilise vedrustusega kahesuunalise liikumisega istmele, vaatate ringi ja tunnete, et saate siin asjad tehtud. Paremini, kiiremini, tõhusamalt. Ja vaikuses – 71 dB(A) saate nautida rahulikku keskendunud tööaega ruumikas 3,33 m³
  kabiinis.

   

  Vaadake täpsemalt järgmistel slaididel >

  Andke töös endast parim
 • Topeltliikuvusega iste

  Nüüd on tänu täiustatud vedrustusele see ülimalt muga iste valikvarustuses. Kui juht ümber pöörab, siis pöörab ka seljatoe ülemine osa – taha vaatamise ajal on selg toetatud.

  Topeltliikuvusega iste
 • Uksed, mida te ei näe

  Meie panoraamuksed ei näe just uste moodi välja. See on väga hea. Saate nautida läbi nende takistusteta vaadet. Saadaval on ka vasakpoolse B-postiga versioon.

  Uksed, mida te ei näe
Võtke oma tööpäevast viimast John Deere esilaadurite abil

Võtke oma tööpäevast viimast John Deere esilaadurite abil

John Deere’i R-seeria esilaaduritel on meie kavandatud automaatlukustus, mis muudab laaduri ja tööseadiste paigaldamise ütlemata lihtsaks. Meie valikuline tehnoloogiapakett suurendab teie tootlikkust.

Dünaamiline kaalumine

Dünaamiline kaalumine

Suurendage täpsust käigu pealt. Meie dünaamiline kaalumissüsteem (DWS) võimaldab kopa täitmist täpselt soovitud kaaluni ja luua veokite täitmise järkjärgulise plaani.

Tagasi algasendisse

Tagasi algasendisse

Suurendage tootlikkust korduvate tegevuste sooritamisel. Tagasi algasendisse funktsiooniga saate salvestada kuni neli tööseadise asendit, mida saab kiiresti ja mugavalt juhthoova abil valida.

Horisontaali loodimine

Horisontaali loodimine

See eksklusiivne funktsioon loodib töövahendi parallelselt maapinnaga, mitte üksnes traktori. Saate põhurulle kiiremini transportida, vältida veetava materjali mahapuistamist või kukkumist ning nautida igas mõttes sujuvamat sõitu.

CommandARM: Intuitiivne juhtimine

CommandARM: Intuitiivne juhtimine

6R-seeria traktoritega on keerulise põllumajandustehnika juhtimine lihtne. Kõik on hõlpsalt ligipääsetav ning meie CommandCenteri puuteekraanil on sujuv navigeerimine, koos otseteedega ja kontekstitundliku toega.

Uus elektrooniline juhtkang koos reeversiga

Uus elektrooniline juhtkang koos reeversiga

Vaieldamatult kõige ergonoomilinem ja mugavam viis esilaaduri juhtimiseks. Lisaks võimaldab juhthooval olev uus reevers võimaldab traktori suunda muuta nupuvajutusega. Juhthooba saab täielikult ümber seadistada ja see juhib kõiki hüdroväljavõtteid, eesmist rippsüsteemi ja isegi ISOBUSi funktsioone.

6R Traktor

PÖÖRLEMA

Vaade väljast

PÖÖRLEMA