6R 150Traktor

  • 165 hj (121 kW) max võimsus (ECE-R120) + 12 hj (9 kW) IPM
  • 4 silindriga 4,5 l mootor
  • 6,5 t ja teljevahe 2,58 m
  • XXL ComfortView™ kabiin ( 3,33m³) 2 panoraamuksega või B-piilariga vasakul küljel ning 4. põlvkonna CommandCenter™ ekraan 71 d(B)A
  • Käigukasti valik: AutoPowr

Seeria 6R: nutikam suudab rohkem.

6R väikese raamiga traktorid: kompaktne, kerge ja võimas.

Kogege selle hea manööverdusvõime ja suure võimsusega 4-silindrilise traktori mitmekülgsust, millel on tugev hüdraulika, vägev tõstevõime ning suured rehvid.

Võtke oma tööpäevast viimast John Deere esilaadurite abil

Võtke oma tööpäevast viimast John Deere esilaadurite abil

John Deere’i R-seeria esilaaduritel on meie kavandatud automaatlukustus, mis muudab laaduri ja tööseadiste paigaldamise ütlemata lihtsaks. Meie valikuline tehnoloogiapakett suurendab teie tootlikkust.

Dünaamiline kaalumine

Dünaamiline kaalumine

Suurendage täpsust käigu pealt. Meie dünaamiline kaalumissüsteem (DWS) võimaldab kopa täitmist täpselt soovitud kaaluni ja luua veokite täitmise järkjärgulise plaani.

Tagasi algasendisse

Tagasi algasendisse

Suurendage tootlikkust korduvate tegevuste sooritamisel. Tagasi algasendisse funktsiooniga saate salvestada kuni neli tööseadise asendit, mida saab kiiresti ja mugavalt juhthoova abil valida.

Horisontaali loodimine

Horisontaali loodimine

See eksklusiivne funktsioon loodib töövahendi parallelselt maapinnaga, mitte üksnes traktori. Saate põhurulle kiiremini transportida, vältida veetava materjali mahapuistamist või kukkumist ning nautida igas mõttes sujuvamat sõitu.

CommandARM: Intuitiivne juhtimine

CommandARM: Intuitiivne juhtimine

6R-seeria traktoritega on keerulise põllumajandustehnika juhtimine lihtne. Kõik on hõlpsalt ligipääsetav ning meie CommandCenteri puuteekraanil on sujuv navigeerimine, koos otseteedega ja kontekstitundliku toega.

Uus elektrooniline juhtkang koos reeversiga

Uus elektrooniline juhtkang koos reeversiga

Vaieldamatult kõige ergonoomilinem ja mugavam viis esilaaduri juhtimiseks. Lisaks võimaldab juhthooval olev uus reevers võimaldab traktori suunda muuta nupuvajutusega. Juhthooba saab täielikult ümber seadistada ja see juhib kõiki hüdroväljavõtteid, eesmist rippsüsteemi ja isegi ISOBUSi funktsioone.

6R Traktor

PÖÖRLEMA

Vaade väljast

PÖÖRLEMA