R41 SEERIA 40i/50i PRITSID

R41 prits

Piirangutevaba

R41 seeria 40i/50i iseliikuvad taimekaitsepritsid on suunatud parimale pritsimistulemusele. TerrainControl™ Pro või TerrainCommand™ Pro hoiavad poomid suurel kiirusel stabiilsena, samal ajal kui sõltumatu rattavedrustus, IV kategooria kabiin, uus multifunktsionaalne käepide ja CommandARM tagavad juhile ülima mugavuse. Esmaklassiline, ühtlane pihustuskvaliteet ja katvus on teiega kogu hooaja vältel tänu kulunormi kontrollerile, ExactApply™-le ja PowrSpray™-le.

Suurem kabiin, rohkem teie heaks

Suurem kabiin, suurem kasutusmugavus

See on täiesti uue mugavustasemega kabiin: kõik juhtseadmed just seal, kus neid soovite, suurepärane takistusteta vaate ja IV kategooria kabiini õhufilter teevad pritsist IV kategooria kabiini. Seal on teile ruumi hõlpsasti töötamiseks, liigute sujuvalt XtraFlexi rattavedrustuse abil ja saate CommandARMiga täieliku kontrolli taimekaitsetööde üle.

PowrSpray™

PowrSprayTM

Täitke kiiremini, pritsige täpsemalt. Unikaalne 2 vooluringiga PowrSpray™ süsteem võimaldab nupulevajutusega kiiret ja efektiivset täitmist, pritsimist ja segamist. Kõik see vaid Solution Commandi nupule vajutuse kaugusel. PowrSpray™ tagab etalontäpsuse ja minimaalse ülekatte mis tahes kiirusel või survega tänu ExactApplyle™.

 • TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro

  Kogege ühtlast katvust, mis kohandub automaatselt: kasutades hübriidrežiimi andureid, mis jälgivad samaaegselt nii mulda kui ka põllukultuuri, reguleerib TerrainControl™ Pro poomi kõrgust ja poomirulli optimaalseks katvuseks, samas kui TerrainCommand™ Pro lisab ka muutuva geomeetria juhtimist.

  TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro
 • ExactApply™

  Katke suuremal hulgal vilja tänu suurema täpsuse säilitamisele ettenähtud koguse ja piiskade suuruse osas enneolematu kiirusevahemiku juures pulsilaiusmodulatsiooniga, vähendades ülekatet ning tegevuskulusid pihustite eraldi juhtimise abil. Koos pöördekiiruse kompensatsiooniga muudab ExactApply™ automaatselt kulu kogu poomi ulatuses, et saavutada kindlas piirkonnas õige kulunorm.

  ExactApply™
 • Suletud edastussüsteemi ühendus

  Meie hõlpsa ühendamisega mis tahes suletud ülekandesüsteemi külge väldite peaaegu igasugust kokkupuudet taimekaitsevedelikega. See võimaldab täita ja pritsida, ühendades adapteri, mida taimekaitsevahendite tootjad laialdaselt kasutavad, otse mahutiga

  Suletud edastussüsteemi ühendus
Rohkem teie ja tulemuste heaks

Rohkem teie ja tulemuste heaks

Meie ehitasime R41 seeria koos 40i/50i iseliikuvate taimekaitsepritsidega, et saaksite parima pritsimistulemuse. Avastage, kuidas suurepärane poomiga sõitmise kvaliteet, täiesti uuel tasemel juhi mugavus ja intuitiivne masina juhtimine tagavad üheskoos tulusama pritsimiskogemuse.

MUDELLAHUSEPAAKPOOMI LAIUSLOPUTUSPAAKPUMBA JÕUDLUS

4000 l

Teras: 24-36 m
Süsinikkiust poom*: 36 m

400 l

1000 l/min täitmisel

5000 l

Teras: 24-36 m
Süsinikkiust poom*: 36 m

400 l

1000 l/min täitmisel

*kui piirkonnas on lubatud