M900(i) seeria

M900i Hero

See sobib suurepäraselt teie vilja jaoks

Kolm paagi suurust 4400 liitrist kuni 6200 liitrini, kahe- või kolmekordselt kokkuklapitav nool pikkusega 24 kuni 40 meetrit ja valikuline ISOBUS. M900(i) on parim valik väikeseteraliste viljade puhul nagu nisu või oder.

 

Lihtsad juhtseadmed

Lihtsad juhtseadmed

Töökindlad käsitsi juhitavad klapid on lihtsad ja usaldusväärsed ning väga väikese hooldusvajadusega. Kas soovite lisafunktsionaalsust - valige AutoFill või AutoDilute!

TwinSelect

TwinSelect

Pihustite vahetamiseks ilmastikuolude muutudes või kemikaalide asemel väetiste pritsimiseks, piisab vaid TwinSelect nupu vajutamisest. See funktsioon säästab aega, lisab paindlikkust ja aitab teil pihustada täpselt ettenähtud koguse, olenemata pihustamise kiirusest.

25 cm pihustite vahe

25 cm pihustite vahe

25 cm pihustite vahe abil saate noole allapoole lasta, vähendamaks triivi, ilma piiskade spektrit kahjustamata – säilitage piiskade suurus ja vähendage triivimist.

Suletud edastussüsteemi ühendus

Suletud edastussüsteemi ühendus

Meie hõlpsa ühendamisega mis tahes suletud ülekandesüsteemi külge väldite peaaegu igasugust kokkupuudet taimekaitsevedelikega. See võimaldab täita ja pritsida, ühendades adapteri, mida taimekaitsevahendite tootjad laialdaselt kasutavad, otse mahutiga.

  • TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro

    TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro abil on poom alati seal, kus see peab optimaalse katvuse jaoks olema. Spetsiaalselt konstrueeritud hübriidrežiimiga andurid aitavad noolt alati õigesti paigutada – säilitades ühtlase pritsimiskõrguse ja tagades väiksema kõrvalekalde, suuremad kiirused ning madalama stressitaseme juhi jaoks.

    TerrainControl
  • Iga pihusti eraldi juhtimine

    Individuaalne pihusti juhtimine on täpsem, vähendab tegevuskulusid, suurendab saagikuse potentsiaali ning aitab kaitsta keskkonda, vähendades üle- või aladoseerimist.

    m900i pritsi liugplokk

MUDELLAHUSEPAAKNOOLE LAIUSPUMBA JÕUDLUS

4400 l

24–40 m

560 l/min

5200 l

24–40 m

560 l/min

6200 l

24–40 m

560 l/min