M700/M700i seeria

M700(i) seeria

Ideaalne. Teie jaoks.

Kolme paagisuurusega 2400 liitrist kuni 4000 liitrini ja kahe- või kolmekordselt kokkuklapitava poomiga 18 kuni 30 meetrini, on M700(i) teie ettevõttes kasutamiseks valmis. Valige teile sobiv ja muutke see oma kasutusvajaduse jaoks ideaalseks, valides M700(i), millel on ISOBUS või mõni muu paljudest olemasolevatest täiustustest.

 

Lihtsad juhtseadmed

Lihtsad juhtseadmed

Töökindlad käsitsi juhitavad klapid on lihtsad ja usaldusväärsed ning väga väikese hooldusvajadusega. Kas soovite lisafunktsionaalsust - siis valige AutoFill või AutoDilute!

Madal raskuskese

Madal raskuskese

M700(i) on ehitatud nii teel kui ka põllul liikumise jaoks. Madal raskuskese ja ühtlane kaalujaotus võimaldavad suurepärast kasutust teel sõitmiseks.

Iga pihusti eraldi juhtimine

Iga pihusti eraldi juhtimine

Individuaalne pihusti juhtimine on täpsem, vähendab tegevuskulusid, suurendab saagikuse potentsiaali ning aitab kaitsta keskkonda, vähendades üle- või aladoseerimist.

TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro

TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro

TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro abil on poom alati seal, kus see peab optimaalse katvuse jaoks olema. Spetsiaalselt konstrueeritud hübriidrežiimiga andurid aitavad noolt alati õigesti paigutada – säilitades ühtlase pritsimiskõrguse ja tagades väiksema kõrvalekalde, suuremad kiirused ning madalama stressitaseme juhi jaoks.

Suletud edastussüsteemi ühendus

Suletud edastussüsteemi ühendus

Meie hõlpsa ühendamisega mis tahes suletud ülekandesüsteemi külge väldite peaaegu igasugust kokkupuudet taimekaitsevedelikega. See võimaldab täita ja pritsida, ühendades adapteri, mida taimekaitsevahendite tootjad laialdaselt kasutavad, otse mahutiga.

MUDELLAHUSEPAAKNOOLE LAIUSPUMBA JÕUDLUS

2400 l

18-33* m

280 l/min

3200 l

18-33* m

280 l/min

4000 l

18-33* m

280 l/min

*Lisainfo saamiseks võtke ühendust edasimüüjaga