Meelerahu tagamiseks ULATUSLIKUD GARANTIID teie metsamasinale

Harvester metsas

John Deere metsamasinate tootearenduse üks juhtivaid põhimõtteid on alati olnud kõrge kvaliteet. Seda kajastab masinate suurepärane töökindlus. Samas võivad keerulised metsatingimused ka kõige töökindlama masina proovile panna ja võivad tekkida mitmesugused ootamatud tehnilised probleemid.

John Deere Forestry pakub turu kõige mitmekülgsemaid garantiivõimalusi: standard- ja pikendatud garantiid.

Standardgarantii

Kõikidele uutele masinatele kehtib alati standardgarantii ja tehase antud struktuurigarantii. Standardgarantii kehtib üks aasta või 2000 töötundi. Standardgarantii katab alusmasina kõikide osade materjali- ja tootmisdefekte, välja arvatud kulumaterjale ja kuluosi.

Ettevõttes John Deere usume ja usaldame oma masinate kvaliteeti, mistõttu suudame kvaliteedi kinnituseks anda turu parima struktuurigarantii. Struktuurigarantii on olnud meie masinate lahutamatu osa juba kaks aastakümmet – kõige pikem aeg turul! Struktuuri garantii katab kogu alusmasina konstruktsiooni: esi- ja tagaraamid, keskliigendi korpus, kabiini alusraam, tõstuki sammas koos alusega ja põhipoom. Struktuurigarantii kehtib esimesed 36 kuud või 10 000 töötundi. Struktuurigarantii katab eelnevalt nimetatud koostisosade materjali- ja tootmisdefekte.

Uue masina ostmisel kehtivad alati standard- ja struktuurigarantii. Garantiid kehtivad, kui tehase ettenähtud hooldusprogrammi on järgitud ja hooldustööd on dokumenteeritud. Kui masinal on hooldusleping, on need tingimused automaatselt täidetud!

Pikendatud garantii

Kui teie masinal on hooldusleping, on teil võimalus valida oma metsamasinale veel pikem garantii kuni 12 000 töötundi! Pikendatud garantiiga jätkub täielik meelerahu ka pärast standardgarantii aegumist. Pikendatud garantiid on kolme tüüpi. Neid saab osta masinale eraldi või kombineerida alusmasina garantiid harvesteri lõikepea garantiiga.

 Alusmasina kõikehõlmav pikendatud garantii võimaldab pikendada alusmasina standardgarantiid kuni hoolduslepingu perioodi lõpuni. Kõikehõlmav garantii katab enamus masina komponente, välja arvatud kulumaterjale ja kuluosasid.

Teine pikendatud garantii valikuvõimalus katab mootorit, jõuülekannet ja hüdraulikasüsteemi. Need koostisosad on kõige olulisemaid metsamasina töös ning neid on võimalik kaitsta eraldi pikendatud garantiiga. Mootori ja jõuülekande pikendatud garantii hõlmab mootorit, jahutit, sidurit, käigukasti, kardaane, diferentsiaale, tandemsildu, veotelgesid. Hüdraulikasüsteemi pikendatud garantii hõlmab pumpasid, sõidumootorit, paaki, jahutit, silindreid, jagajat.

Kolmas pikendatud garantii valik katab harvesteri lõikepead. See garantii hõlmab lõikepea põhi- ja kallutusraami, rulliõlakuid, jagajat, silindreid, söödumootoreid, saeüksust (välja arvatud saemootor), pikkuse mõõteseadmeid (välja arvatud andurid).

Võtke arvesse, et kõikidele John Deere originaalvaruosadele on garantii 12 kuud ilma töötunnipiiranguta, kui need on paigaldatud John Deere kvalifitseeritud tehniku poolt; kellegi teise paigaldatud varuosadele on garantii 6 kuud ilma töötunnipiiranguta. See varuosade garantii kehtib alati kõigile John Deere originaalvaruosadele. Garantiid ei kehti kuluosadele.

John Deere metsamasinad on kõrge kvaliteediga, ökonoomsed ja tootlikud. TimberCare hooldusleping, pikendatud garantii, originaalvaruosad ja -õlid tagavad täieliku meelerahu ning võimaldavad teil keskenduda kõige olulisemale. Kui midagi teie metsamasinaga juhtub, lahendame olukorra ilma ootamatute kulude ja pika seisuajata!

PIKENDATUD GARANTIIDE VALIKUD

  • Kõikehõlmav garantii
  • Mootori, jõuülekande ja hüdraulikasüsteemi garantii (sisaldub kõikehõlmavas garantiis)
  • Harvesteri lõikepea garantii

Kõik need on tehase poolt väljastatud garantiid.

Lisateave garantiide kohta


Tekst: Antti Ketvell