R700i-seeria

R700i-seeria

Täpsuse tõhusus

Uue R700i-ga on teil nüüd suuremate mudelite tootlikkust võimendavad esmaklassilised funktsioonid kompaktsemas formaadis. PowrSpray™ märgsüsteemi ja funktsioonidega, nagu individuaalne düüside juhtimine ning võimalus ühendada mis tahes suletud ülekandesüsteemiga ja teie saate täpsema pritsimise ajal suurepärast kasutusmugavust nautida.

 

Kiire täpsus

PowrSprayTM

Täitke kiiremini, pritsige täpsemalt. Unikaalne 2 vooluringiga PowrSpray™ süsteem võimaldab teil pritsi täita vaid 7 minutiga1 ja annab 98%2 etteandekiiruse juhtimise täpsuse. Kõik nuppudega juhtimise mugavusega.

Ohtutus on oluline

Suletud edastussüsteemi ühendus

Meie hõlpsa ühendamisega mis tahes suletud ülekandesüsteemi külge väldite peaaegu igasugust kokkupuudet taimekaitsevedelikega. See võimaldab täita ja pritsida, ühendades adapteri, mida taimekaitsevahendite tootjad laialdaselt kasutavad, otse mahutiga.

Säästa ja kaitse

Iga pihusti eraldi juhtimine

Iga pihusti eraldi juhtimine on tõhus lokaliseeritud taimekaitserakendus. Säästke kuni 5% taimekaitsekemikaalidelt – kuni 6 eurot hektarilt3. Elektrooniliselt juhitav süsteem saavutab oma maksimaalse potentsiaali, kui seda rakendatakse koos PowrSprayga™.

Intuitiivne juhtimine

Solution Command

Surunupuga täitmine, segamine, pihustamine või loputamine. Kogu kontroll kabiinist uue juhthoovaga või juhtmiskeskusest uue Solution Commandi süsteemiga.

Püsi kompaktsena, vali Premium

Püsi kompaktsena, vali Premium

Kuna R700i-l on mitmed tavaliselt suurematele mudelitele paigaldatud lisafunktsioonid, on see meie nn suurtest mudelitest väikseim. Ja see on ehitatud selleks, et tagada teile kiire, täpne ja efektiivne pritsimine igas olukorras – paljudeks edukateks hooaegadeks.

MudelLahusepaakPoomi laiusedPumba jõudlus

3200 l

18-334 m

600l/min täitmisel,
750l/min pihustamisel

4000 l

18-334 m

600l/min täitmisel,
750l/min pihustamisel

1 mõõdetud ilma eeltäitmiseta

2 98% täpsuse näitaja on tuletatud JDLink™-i andmetest, mis põhinevad John Deere’i kolb-membraanipumba süsteemil, võrreldes John Deere’i 3” PowrSpray™süsteemiga, ja see tähendab, et 98% seatud eesmärgist rakendatakse”

3Põhineb 500 hektari suurusel nisufarmil ja eeldatavad kulud herbitsiididele on 53€/ha ning fungitsiididele 65€/ha kohta (5%*118€ =5,90€/ha)

4Lisainfo saamiseks võtke ühendust edasimüüjaga