R700i-seeria

R700i-seeria

Täpsuse tõhusus

Uue R700i-ga on teil nüüd suuremate mudelite tootlikkust võimendavad esmaklassilised funktsioonid kompaktsemas formaadis. PowrSpray™ lahusesüsteemi ja funktsioonidega, nagu individuaalne düüside juhtimine ning võimalus ühendada mis tahes suletud ülekandesüsteemiga ja teie saate täpsema pritsimise ajal suurepärast kasutusmugavust nautida.

Kiire täpsus

Kiire täpsus

Täitke kiiremini, pritsige täpsemalt. Unikaalne 2 vooluringiga PowrSpray süsteem võimaldab teil pritsi täita vaid 7 minutiga1 ja annab 98%2 etteandekiiruse juhtimise täpsuse. Kõik nuppudega juhtimise mugavusega.

Ohtutus on oluline

Ohtutus on oluline

Meie hõlpsa ühendamisega mis tahes suletud ülekandesüsteemi külge väldite peaaegu igasugust kokkupuudet taimekaitsevedelikega. See võimaldab täita ja pritsida, ühendades adapteri, mida taimekaitsevahendite tootjad laialdaselt kasutavad, otse mahutiga.

Säästa ja kaitse

Säästa ja kaitse

Iga pihusti eraldi juhtimine on tõhus lokaliseeritud taimekaitserakendus. Säästa kuni 5% taimekaitsekemikaalidelt – kuni 6 eurot hektarilt3. Elektrooniliselt juhitav süsteem saavutab oma maksimaalse potentsiaali, kui seda rakendatakse koos PowrSprayga.

Intuitiivne juhtimine

Intuitiivne juhtimine

Surunupuga täitmine, segamine, pihustamine või loputamine. Kogu kontroll kabiinist uue juhthoovaga või juhtmiskeskusest uue Solution Commandi süsteemiga.

Püsi kompaktsena, vali Premium

Püsi kompaktsena, vali Premium

Kuna R700i-l on mitmed tavaliselt suurematele mudelitele paigaldatud lisafunktsioonid, on see meie nn suurtest mudelitest väikseim. Ja see on ehitatud selleks, et tagada teile kiire, täpne ja efektiivne pritsimine igas olukorras – paljudeks edukateks hooaegadeks.

MudelLahusepaakPoomi laiusedPumba jõudlusTäitmise tootlikkus

3200 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

4000 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

 1 Mõõdetud ilma ettevalmistusteta.

2 98% täpsuse näitaja on tuletatud JDLink™-i andmetest, mis põhinevad John Deere’i kolb-membraanipumba süsteemil, võrreldes John Deere’i 3” PowrSpray™ süsteemiga, ja see tähendab, et 98% seatud eesmärgist rakendatakse.

³ Põhineb 500 hektari suurusel nisufarmil ja eeldatavad kulud herbitsiididel on 53 eurot/ha kohta ja fungitsiididel 65 eurot/ha kohta (5% × 118 € = 5,90 €/ha)