“Mulle meeldib see!”

Hans Gummerus

Masina kasutaja Hans Gummeruse telefonis avaneb teade. John Deere Forestry töötaja Vesa Siltanen soovib teada, mida Gummerus arvab TimberMatic Maps rakenduse uuest väljaarendatavast funktsioonist. Gummerus vaatab Siltaneni lisatud videot huviga ja saadab vastuseks: “See meeldib mulle!”

TimberMatic Maps rakendusele lisatud funktsioon on võimalus kasutada pintsli-tüüpi tööriista, et värvida ühest piirkonnast peale laaditud palgid või märgistada teekond metsaveotraktorini. Soovi korral saab värvimise tööriista sisse lülitada teekonna salvestamise käigus, nii et rakendus märgistab automaatselt kõik pealevõetud palgid.

Samuti uuendati puiduliikide märgistamist, et erinevaid liike saaks erineva värviga esile tuua. See uuendus muudab lihtsamaks tööde jälgimise, eriti segametsas ning aladel, kus langetatakse ühe puiduliigi mitut tüüpi puitu.

Rakendusele lisatakse pidevalt uusi funktsioone. Üks sellistest funktsioonidest, mis võetakse kasutusele sügisel, on automaatne aruandlus, mis võimaldab masina lepingulisel kasutajal saada TimberManageri vahetuse- või masinaspetsiifilisi andmeid otse oma e-postile kas kord nädalas või kord kuus.

Vahetuse käigus uurib Gummerus tööpiirkonna olukorda oma telefonist.
“Mida rohkem masina ahelaid lepingulisel kasutajal on, seda rohkem kasu saab ta TimberManagerist. Mulle on saanud harjumuseks vaadata tööpiirkonna olukorda veel viimast korda enne uinumist.”