TimberCare – meelerahu kohvitassi hinnaga

Metsandusmasina hooldamine

Ralliautode piloodid ei hoolda oma ülituunitud autot ise. Nende töö on sõitmine ja rallide võitmine. Sama kehtib ka metsandusmasinate puhul: operaatori ülesanne on masinat juhtida ning puid maha võtta või vedada – see on tema põhitöö. Masinate hooldamine kuulub meie põhitöö hulka.

John Deere Forestry’ TimberCare'i hoolduslepingu abil saate jätta hooldamise meie kogenud meeskondade hooleks. Hooldus tähendab enamat kui lihtsalt tehnikut, kes viib masinal läbi tegelikud tööd, see hõlmab ka kogu John Deere'i organisatsiooni, mis teid ja teie masinat toetab, tagamaks et teie masin oleks alati parimas seisukorras ja suurima jõudlusega. 

TimberCare'i hoolduslepingu alusel hooldatakse teie masinat vastavalt tehase kavandatud hooldusprogrammile ning kõik uusimad värskendused ja kampaaniad rakendatakse automaatselt. Regulaarset hooldust viib läbi tehnik, kes on koolitatud teie masinat hooldama õigete tööriistade ja uusimate tehniliste lahenduste abil, mis on loodud just teie masina jaoks. TimberCare on pideva arendamise ja optimeerimise protsessis, et pakkuda teie masinatele alati parimat hooldust. TimberCare'i hooldusleping hõlmab ekspertülevaatusi kogenud tehnikute poolt, kes on koolitatud ja heaks kiidetud John Deere'i poolt ning kellel on uusimad tehnilised lahendused ja teadmised teie masina kohta. Ülevaatuse aruanne annab teavet ka muude vajalike profülaktilise hoolduse tööde kohta. 

TimberCare'i hooldusleping on kindlasti kasulik kasutuses olevate masinate jaoks, kuid sellest on kasu ka siis, kui saabub aeg uue masina ostmiseks. Dokumenteeritud hoolduse ajalooga masinal on parem järelturu väärtus. TimberCare'i hooldusleping tagab parema tootlikkuse, madalamad igapäevased käituskulud ja prognoositavad hoolduskulud. 

TimberCarei hoolduslepingu hind arvutatakse tavaliselt töötundide alusel. TimberCare'i hoolduslepingu hind töötunni kohta on tavaliselt umbes 3% masina käituskuludest – see on umbes ühe kohvitassi hind.