Täiustatud tehnoloogia lihtsustab operaatori tööd.

Arvutiekraan John Deere'i metsamasinas

Uued juhtarvutid John Deere'i harvesteridel ja metsaveotraktoritel lihtsustavad ligipääsu masina juhtseadmetele ning suurendavad tööohutust, kuvades tahavaatekaamera pildi eraldi ekraanil.

Alates 2021. a septembrist on kõik John Deere'i põhivarustusega (MPC21) või kõrgema varustusastmega (HPC21) ratastel harvesterid ja metsaveotraktorid varustatud täiustatud juhtarvutitega. Harvesterid on saadaval ainult varustusastmega HPC21.

Uued arvutid on eelkäijatest võimsamad ning varustatud tundlikuma puuteekraaniga, mis ka on eredam ning vastupidavam kriimustuste, mustuse ja niiskuse suhtes.

14,1-tollise HPC21’ 4-tuumaline protsessor ja topeltmahuga RAM-mälu võimaldab kiiret rakenduste avamist ja käivitamist ning on varustatud kolme USB 3.1 pesaga suurt võimsust nõudvate lisaseadmete jaoks. 9-tolline MPC21 on kiirem kui praegune baasarvuti ning on samuti varustatud 4-tuumalise protsessoriga.

Oluline muudatus võrreldes varasemate juhtarvutitega on see, et valikulise tahavaatekaamera pilt kuvatakse nüüd eraldi ekraanil kabiini esiosas. See tähendab, et tagurdamisel ei varja operaatori kaameravaade kaarte ega muud olulist infot.

Mõlemal seadmel on masina põhiindikaatorid viidud ekraani paremale küljele.

Täiustatud juhtarvutitel on ka modifitseeritud TimberMatic kasutajaliides, et sobituda uue, erineva kuvasuhtega ekraanile.

TimberMatic Maps rakendus on John Deere'i harvesteride ja metsaveotraktorite oluline funktsioon, mis pakub operaatoritele reaalajas tootmisandmeid raielangu kohta, kuna harvesteri andurite ja langetatud puude GPS-i põhised asukohaandmed edastatakse automaatselt harvesterist rakendusse, et metsaveotraktori operaator saaks neid kasutada.