Expert Check

Expert Check

Expert Check on teie masina kõikehõlmav ülevaatus. Expert Check teenus, mis võimaldab teil keskenduda oma põhitegevusele ja usaldada oma masinat.

Expert Checki esimesed John Deere'i metsamasinate standardiseeritud kontrollnimekirjad avaldati 2017. a. Sellest peale on John Deere'i sertifitseeritud tehnikud kontrollinud sadu ratastel, kohandatud masinaid ning pakkunud ekspertnõuandeid klientidele. Meie pideva arendustegevuse tulemusena esitleme nüüd ülevaatust Expert Check 2.0. 

Tuginedes kogutud andmetele ja kogemustele, on kontrollpunktid veelgi täpsemalt määratletud, et pakkuda täpset teavet masina seisukorra kohta. Olenevalt masinast on 150–200 kontrollpunkti. Expert Check 2.0 teeb enamat kui tavapärased ülevaatused, et tuvastada mehaaniliste rikete ohtusid. Rohkem keskendutakse talitluse testimisele ja testsõidule, mis parandab ülevaatuse tõhusust ja leidude täpsust.  

Expert Check 2.0 testsõitu saab läbi viia ka häälestuspäeva Tuning Day osana, tagamaks töökindlust ja tõhusust igapäevatöös. Selle tulemusena antakse teile leidude nimekiri, mida saate jagada kõikide masina operaatoritega, tagamaks et väärtuslik info jõuab kõigini. Leidusid saab kasutada masina optimeerimiseks häälestuspäeva käigus. Häälestuspäev võib sisalduda TimberCare'i hoolduslepingus, kuid seda saab ka eraldi osta. 

Kogu Expert Check 2.0 ülevaatus kestab umbes neli tundi ja seda tehakse alati hooldustöökojas, kuid on ka lihtsam versioon, mida saab läbi viia metsas. Ja loomulikult,  Expert Check 2.0 saab endiselt lisada TimberCare'i hoolduslepingule, nagu ka varasema versiooni puhul.

Olenemata teie asukohast on Expert Check'il alati sama, John Deere'i standardiseeritud sisu.

Expert Check viiakse läbi John Deere'i koolitatud tehniku poolt, kellel on juurdepääs uusimatele eritööriistadele, rakendustele ja teadmistele. Keegi ei tunne John Deere'i metsandusmasinaid meist paremini. Meie lai teenustevõrgustik pakub pidevalt tagasisidet kõikidelt turgudelt ja leidusid jagatakse teistega, nii et meie tehnikud on alati asjaga kursis, kui on mingeid masina piirkondi, mis vajavad erilist tähelepanu.  

John Deere on välja arendanud mitmeid keerukaid tööriistu ja programme, mis aitavad tehnikuid nende töös – ning tulemused on aidanud suurendada kasulikku tööiga ja töökindlust.

Expert Check ülevaatus annab põhjaliku ülevaate teie masina seisukorrast. Kui tuvastatakse mõni tähelepanu nõudev aspekt, saate alati nimekirja leidudest ja remonditööde pakkumise. Expert Check võimaldab teil keskenduda oma põhitegevusele, olles kindel, et masin on täielikult töökorras ja võimalike rikete eest kantakse hoolt juba enne seisakuaja põhjustamist.  


John Deere'i Expert Check sisaldab

  • Talitlustestid ja testsõit
  • Põhjalik masina aruanne
  • Soovitused masina optimeerimise ja seadistuste kohta
  • Tasuta pakkumine edasiste remonditööde ja kuluosade vahetamise kohta
  • Vahetu konsultatsioon ning info põllutöö komplektide ja töövahendite kohta. 

Tekst: Antti Ketvell, In The Forest 2/2021