8 asja, mida te peate multšimise kohta teadma

Muru väetamine muutus just lihtsamaks. Lõigatud rohu multš on loomulik viis teie murule oluliste toitainete andmiseks. Siin on kaheks asja, mida te peate teadma.

Muru väetamine ei pea olema tüütu kohustus – lihtsalt lubage lõigatud rohul töö teie eest ära teha. Lõigatud rohu multš on loomulik viis teie murule oluliste toitainete andmiseks. Siin on kaheks asja, mida te peate teadma.

  1. Multšimisega niitmine võimaldab lõigata rohu piisavalt peeneks, et nende murule tagasi laotamisel ei ole neid näha.
  2. Veenduge, et terad oleksid teravad. Teravad terad aitavad tagada täpse kvaliteetse lõikamise.
  3. Multšimine tagastab murule lämmastikurikkad toitained. See toidab muru ja vähendab vajaliku väetise hulka.
  4. Järgige multšimisega niites kolmandiku reeglit, lõigates ära mitte rohkem kui kolmandiku rohuliblest. Kiiretes kasvutingimustes on vaja niita sagedamini.
  5. Multšimine toimib paremini kuiva rohuga.
  6. Ettevõtte John Deere süsteem MulchControl™ on lihtne viis niitmise ajal multšimiseks.
  7. Kui kõrge või märg rohi põhjustab näotuid kogumeid, tuleks süsteemi MulchControl™ kasutada külgväljaviskega režiimis.
  8. Kui tingimused ei võimalda teil süsteemi MulchControl™ külgväljaviskega režiimis kasutada, võib lõigatud rohi olla paar päeva nähtav, kuni see kõduneb.

See ainulaadne tehnoloogia on saadaval ühe puudutusega tehnoloogiaga John Deere’i X350 Select Series™-i murutraktoril koos 42-tollise või 48-tollise Accel Deep™-i lõikekorpusega ja teistel Select Series™-i niidukitel.

Hoova tõmbamise tehnoloogiaga MulchControl™-i komplektid on saadaval S240 murutraktoritel koos Accel Deep™-i lõikekorpustega, Select Series™-i niidukitel, Signature Series niidukitel ja kõikidel ZTraki kommertsniidukitel.

Kõik John Deere’i MulchControl™-i komplektid sisaldavad parimaks rohu multšimise tulemuste saavutamiseks multšimistera.