2036RÜldotstarbeline väiketraktor

  • Kompaktne 3-silindriline diiselmootor 
  • Mugav juhikabiin 
  • Lihtsalt kasutatav hüdrostaatiline jõuülekanne 
  • Valikvarustusena saadaval kabiini, laaduri ja niiduseadme variandid 
PLACEHOLDER ALT TEXT

Lihtsustab mitmekülgsete tööde tegemist

Üldotstarbeline väiketraktor 2036R on loodud klientidele, kes soovivad väiketraktori võimsust ja tootlikkust, tegemata järeleandmisi kvaliteedis, mitmekülgsuses ja kulutõhususes. 2036R pakub seda kõike: traktoril on 3 silindriga diiselmootor, kahe käiguvahemikuga hüdrostaatiline käigukast, standardvarustuses nelikvedu ja roolivõimendi, mis tagavad suurepärase manööverdusvõime ja lihtsa käsitsemise.

Silmapaistvamad omadused

Üldotstarbeline väiketraktor, 2-seeria, 2036R, põllutöö, eesmine haakeseadis

Ees on kolmepunktiline rippsüsteem

Kompaktne ja võimas, muutes teie masina veel mitmekülgsemaks. 2036R on varustatud isegi elektrilise lukustusega, mille saab juhiistmelt turvalise transpordi tagamiseks lihtsalt aktiveerida. Tõstke üles, lukustage ja korras!

Üldotstarbeline väiketraktor, 2-seeria, 2036R, Studio, kabiin

Mugav kabiin

Lisavarustusena pakutaval kabiinil on igas suunas suurepärane nähtavus ja ülimalt mugav õhkvedrustusega iste (2036R), hoides juhi ka kehva ilmaga terve päeva kuivas ja soojas, et ta saaks rahus tööle keskenduda.

Üldotstarbeline väiketraktor, 2-seeria, 2036R, Studio, CommandCut

CommandCut

2036R on varustatud elektroonilise niitmiskõrguse juhtimisega, mis võimaldab niidukorpust vaid nupuvajutusega kiirelt ja täpselt reguleerida. Niitmiskõrgust on mugav jälgida otse näidikupaneelilt. See lihtsustab korduvate toimingute tegemist.

 

Seotud teemad