Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et John Deere’i originaalpihustid on loodud konkreetsete tööde jaoks? Tänu sellele töötavad need ülitäpselt, vähendades oluliselt kemikaalikulu. Lisaks on need tehtud just teie masina jaoks.

 


Suure jõudlusega pihustid

Sirge joaga keraamilised pihustid

Sirge joaga keraamilised pihustid

Sobivad ideaalselt tärkamisjärgseks väetamiseks. Kompaktne kuue joaga pihusti on suurepärane valik lauskülviga põllu väetamiseks. Kuna pihust tekib vähem, on lehepinna põletus minimaalne.

Minimaalne pihusejoa kõrvalekalle

Minimaalne pihusejoa kõrvalekalle

Sobib ideaalselt süsteemsete herbitsiidide pritsimiseks enne vilja tärkamist. Venturi-tehnoloogia vähendab oluliselt pihusejoa kõrvalekallet ning õhuga täidetud piisad ja ainulaadne tihe pihusemuster piiravad kõrvalekallet veelgi.

Laiem ulatus

Laiem ulatus

Sobib ideaalselt püsiva pihustusnurga hoidmiseks laias rõhuvahemikus (kuni 1 baarini). Piisa suurust saab reguleerida vastavalt rõhule ja pihusti tagab pihuse ühtlase jaotuse, moodustades madalal rõhul suuremaid piisku.

GuardianAir Twin

GuardianAir Twin

Sobib ideaalselt fungitsiidide ja desikantide pihustamiseks laialehistele kultuuridele; samuti olukordades, kus pihus peab jõudma kõrgetele taimedele või taimede lehestikule. Pihusti on lihtsalt paigaldatav, sellel on ühtlase katvusega pihus ja väiksem pihusejoa kõrvalekalle.

Väikese kõrvalekaldega pneumopihusti

Väikese kõrvalekaldega pneumopihusti

Sobib eriti hästi teraviljakultuuride kevadiseks pritsimiseks. Pihustil on ühtlase katvuse ja piiratud kõrvalekaldega pihusejuga. Toimib kõige paremini 3-baarise rõhuga.

3D

3D

Sobib ideaalselt raskesti sihitavate püstiste sihtmärkide, nt mätaste ja väiksemate kõrreliste umbrohtude pritsimiseks. Sisseehitatud kallutatava ventilaatoriga kaldus 3D-pihustitega tekib tihedam pihusemuster, mis vähendab märgatavalt väikeste piiskade osakaalu, vähendades pihuse kõrvalekalde võimalust tavaliste lapiku otsaga ventilaatoriga pihustitega võrreldes 50–75%.