Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et kasutame oma John Deere’i originaallõiketerade sepistamiseks patenditud kuumtöötlust? Selle meetodiga valmistatud lõiketerad on erakordselt teravad ja püsivad teravana tavalisest kauem, sobides ideaalselt teie masinaga ja andes alati puhta niidutulemuse.

 


Puhas lõige

Meie lõiketerade serv on valtsitud, et vähendada vigastuste ja teravate nurkade ohtu, pikendades lõiketera kasutusiga ja tagades teravama lõikepinna.

Pika kasutuseaga lõiketera

Servade valtsimine jaotab ühtlasi koormuse lõiketera pinnal võrdselt, nii et lõiketera püsib kauem teravana, nõudes vähem teritamist ning säästes teie aega ja raha.

Patenditud kuumtöötlus, mis tagab ideaalse süsinikusisalduse, aitab ühtlasi pikendada meie lõiketerade kasutusiga. Õige süsinikukogus on oluline, et lõiketera oleks suurepärase kulumiskindlusega ja selles ei tekiks mehaanilist väsimust – liiga suure süsinikusisaldusega lõiketera on nõrgem, liiga väikesega jälle kulub kiiresti, mis tähendab sagedasemat lõiketerade vahetamist.

Ideaalne sobivus

Kõik John Deere’i lõiketerades olevad kinnitusavad on pealt stantsitud nii et, lõiketera saab paigaldada tihedalt võlli vastu. Tänu laitmatule istuvusele loksuvad lõiketerad vähem, pikeneb muruniiduki teiste osade kasutusiga ja murule ei jää lõikamata viirge nii, et lõpptulemus on puhas.