Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et John Deere’i peenestustrumli lõiketeradel on suure terasuurusega volframkarbiidist kate, mis püsib suurepäraselt lõiketera metalli peal? Seetõttu on need sarnaste konkureerivate toodetega võrreldes suurema kulumiskindlusega ja peavad kauem vastu. See aitab vähendada hooldus- ja käituskulusid.


Peenestustrumli lõiketerad: miks meie omad peavad kauem vastu?

Peenestustrumlil on silokombaini jõudluses väga oluline roll. Seetõttu on väga tähtis valida lõiketerad, mis sobivad laitmatult, saavad tööga hästi hakkama ja peavad kaua vastu. John Deere’i peenestustrumli lõiketerad on just sellised, kuna need on loodud spetsiaalselt teie John Deere’i silokombaini jaoks.

  1. Liivapritsiga töödeldud pind tagab täpse haardumisjõu.
  2. Induktsioontöötlusega tugevdatud lõikepind püsib kauem teravana.
  3. Tugev korpus vähendab purunemisohtu.
  4. Lõiketera korpuse pikendus aitab kokkupõrkel kõva esemega lõiketeral tagasi liikuda.
  5. John Deere’i originaallõiketerad on tähistatud kaubamärgi logoga.
Lõiketerad
Eriti tugev: lõiketerade spetsiaalsed katted

Eriti tugev: lõiketerade spetsiaalsed katted

John Deere’i originaallõiketerad püsivad kauem teravana. Väga vastupidav volframkarbiidist kattekiht tagab väga kvaliteetse niitmistulemuse, lõiketera pikema kasutusea ja väiksema kütusekulu.

Täiendav kaitse kivide eest

Täiendav kaitse kivide eest

Kasutame nelja rida lõiketeri, mis võõrkehaga (kiviga) kokkupõrkel tõmbuvad tagasi. See kaitseb rootorit kahjustuste eest ja vähendab seisakuaega.

Murulõiketerad Dura Line (7000-seeria liikursilokombainile)

Murulõiketerad Dura Line (7000-seeria liikursilokombainile)

Kulumiskindluse suurendamiseks paigaldage 7000-seeria liikursilokombainile Dura Line murulõiketerad, millel on 33% laiem hekseldusserva pinnakate. 8000-seeria liikursilokombainil on need standardvarustuses.