Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et John Deere’i originaal-LED-tuled pole mitte ainult halogeentuledest võimsamad, vaid ka energiasäästlikumad? Nende loomulik valgusvihk võimaldab teil rohkem näha ja väsitab vähem silmi, aku ja generaator aga peavad seejuures kauem vastu.

 


Lõiketerad

Kirgas valgus ja energiasääst

Pakume laias valikus mitmesuguse valgustugevuse (luumenites) ja hinnaga LED-tulesid. Kõige võimsamad tuled (tegelik valgustugevus 3000 luumenit) ületavad HID-tulesid nii valgusvihu laiuse kui ka sügavuse poolest, pakkudes samas eredaimat ja selgeimat valgust väiksema energiatarbega.

Siin on mõned asjad, mida tasub LED-tulede kohta teada. Paljusid järelturul pakutavaid tulesid reklaamitakse väga kõrgete luumenite arvuga. Need numbrid näitavad sageli aga ainult LED-tule teoreetilist (arvutuslikku) maksimaalset luumenite väärtust, kuna nende tegelik valgustugevus on väga madal.

Tegelik luumenite arv kirjeldab tule valgustugevust tavakasutuses. John Deere’i tuledel määratakse nii arvutuslik kui ka tegelik valgustugevus nii, et neid on lihtne võrrelda. John Deere’i LED-tuledega saate oma raha eest alati parima tulemuse.

John Deere’i LED-tuled – loodud teie John Deere’i masinale

Saadaval on kaht liiki LED-tulesid.

  • Tavalise pirni kujuga LED-tuled saab paigaldada halogeentulede asemele. Lihtne paigaldus viib teie töövalgustuse sujuvalt uuele tasemele.
  • Jalaga LED-tuled saate paigaldada masinal ükskõik kuhu, kus vajate täiendavat valgustust.

 

LED-tulede valgusvihud

Sõltuvalt kasutuskohast ja sellest, millist valgustust on vaja, on saadaval kaks valgusvihu liiki: lai ja lühem hajuv valgusvihk ning kitsas pikem trapetsoidikujuline valgusvihk.


LAI HAJUV

LAI HAJUV

Laiem, lühem valgusvihk

TRAPETSOID

TRAPETSOID

Kitsam, pikem valgusvihk