Ärge riskige

ÄRGE RISKIGE

Erinevus on tuntav

 

Kas teadsite, et John Deere’i hüdraulikasüsteemi originaalfiltrid on eriti vastupidava ehitusega? Neil on metallist otsakorgid ja otsaplaadi külge tihendatud filterelement. Nii töötab teie masin suurema jõudlusega ja hüdraulikasüsteem on paremini kaitstud.


Filtrid

John Deere’i hüdraulikafiltrid

John Deere’i hüdraulikafiltritel on viis kuumliimiriba, mis tagavad ühtlased vahed ja sellega parema läbilaskevõime. Teistel filtritel on tihti ainult kaks kuumliimiriba. Meie hüdraulikafiltrid on loodud spetsiaalselt John Deere’i hüdraulikasüsteemide kaitsmiseks komponentide kulumise ja hüdraulikavoolu järsu suurenemise eest. Need ei lase saasteainetel süsteemi sattuda ning kaitsevad masinaid mudataolisest settest ja hapetest tingitud kahjustuste eest.

Eelised

 • Ühtlased voldid võimaldavad kinni püüda rohkem saasteaineid ja pikendavad hooldusvälpa.
 • Täiendavad kuumliimiribad tugevdavad filtermaterjali ja tagab ühtlased vahed

Tõhusa toimivuse süda

Õli-, kütuse- ja õhufiltrid takistavad kahjulike osakeste pääsu mootorisse ja vähendavad kütusekulu. Määrdunud filtrid võivad kütusekulu suurendada kuni 5% filtri kohta nii, et filtrid tuleb nende kasutusea lõpus kohe välja vahetada. Soovitame alati kasutada ainult John Deere’i originaalfiltreid, kuna need on loodud spetsiaalselt meie mootorite jaoks. Kehvemad koopiad lähevad teile alati lõpuks kulukamaks, kui esialgne võidetud hinnavahe.

John Deere’i kütusefiltrid

John Deere’i kütusefiltrid

John Deere’i kütusefiltritel on tihedad voldid, töödeldud pinnaga filtermaterjal ning filtermaterjali ja filtri korpuse vahel on korralik tihendus.

Vesi võib kütusesüsteemi tõsiselt kahjustada. Seepärast pole John Deere’i kütusefiltrid mõeldud ainult vett kinni püüdma, vaid seda ka tõrjuma. Vastava pinnakattega filtermaterjal hoiab vee kindlalt väljas, vältides samas rooste teket ja mikroobide vohamist, mis võib suurendada kütusekulu.

Eelised

 • Tänu tihedatele voltidele ja materjali ühtlasele paigutusele püüab filter vee ja tolmukübemed väga tõhusalt kinni enne, kui need jõuavad kütusesüsteemi.
 • Töödeldud filtermaterjal tõrjub vett nii, et see ei saa imbuda läbi filtri kütusesse
 • Korralik tihendus korpuse ja filtermaterjali vahel ei lase filtreerimata kütusel mootorisse sattuda
John Deere’i õlifiltrid

John Deere’i õlifiltrid

John Deere’i õlifiltrites on materjal ühtlaselt paigutatud, jätmata tühimikke, kust saasteained saaksid läbi pääseda. Muudel filtritel, nt parempoolsel, võib materjali jaotus olla ebakorrapärane.

Määrdunud õliga mootor töötab suuremal koormusel, kasutab rohkem kütust ja vähendab hooldusvälpasid. John Deere’i õlifiltrid püüvad kinni isegi osakesi, mille suurus on vaid viiendik juuksekarva laiusest. Kehvemad filtrid püüavad kinni vähem saasteaineid nii, et mootorisse satub kahjulikke osakesi.

Eelised

 • Ühtlased voldid ja materjali paigutus tagavad pideva filtreerimise ja masina parema toimivuse
 • Keskmine spiraal- ja lainestoru muudab filtri tugevamaks, vältides filtermaterjali kokkuvajumist
 • Kummitihendid tihendavad kehvemates filtrites kasutatavate plasttihenditega võrreldes paremini
John Deere’i õhufiltrid

John Deere’i õhufiltrid

John Deere’i õhufiltrid on veel üks esmaklassiline kaitseliin teie mootorit ohustavate saasteainete vastu. Need vähendavad mootori kulumist, eemaldades sissevõetavast õhust tolmu, prahi ja muu saaste. Need on soovimatute osakeste kinnipüüdmisel väga tõhusad.

Eelised

 • Ühtlased voldid ja suurem filtermaterjali hulk tagab tõhusa töö ja pikema hooldusvälba.
 • Õhuvoolu takistus on minimaalne, samas aga püütakse kinni rohkem saastet kui teiste tootjate parimate õhufiltritega.
 • Hermeetiline tihend ei lase saasteainetel filtrist mööduda