FarmSight Services

Maksimaalne kasulik tööaeg teenusega John Deere Connected Support™

Teate, et raske töö tegemisel võib ootamatusi ette tulla. Ja sellisel juhul vajate kiireid lahendusi.

John Deere Connected Support™ on teie abistamiseks valmis ja teie edasimüüja jälgib masina seisukorda ja lahendab probleemid jooksvalt, et teie saaksite töötada.

See kõik on igal JDLink™-i võimalusega masinal osa teenuse FarmSight Services paketist In Base.

  

Expert Alerts – tehnoloogia teie teenistuses

Expert Alerts – tehnoloogia teie teenistuses

Rakendage oma tööaja maksimeerimiseks nutitehnoloogia täielik võimsus. Expert Alertsidega saab teie John Deere’i edasimüüja tuvastada võimalikud masina vead ja parandada need enne probleemiks muutumist. Tere tulemast teenusesse John Deere Connected Support™.

Kasuliku tööaja valem

John Deere Connected Support™ kombineerib masina ühenduse, uuenduslikud tööriistad ja ennetava edasimüüjatoe, et tagada masinate tipptasemel jõudlus kogu hooaja vältel.

  

Kasuliku tööaja valem

 

Ennetav tugi, mis kaitseb teie kasumit.

Kui olete meie moodi, siis teile ei meeldi ootamatused. Eriti kui jutt käib teie masinate seisukorrast. Sest see võib tähendada kulusid, kaotatud tootlikkust ja vähem kasumlikkust. Seega, jätame ootamatused vahele. Põhinedes teie masina tööeale ja kasutamisele, sisaldavad teenuse FarmSight Services paketid* masina kaugjälgimist** ja edasimüüjate ekspertide diagnostikat, mis aitavad teil hoida oma masinat soovitud viisil: usaldusväärselt ja tõhusaimalt töötades.

 

Soovite enamat?

Suurendage masina kasulikku tööaega ja jõudlust täiendava teenuse FarmSight Services abil. Valige koolitusteenused, kasuliku tööaja teenused ja jõudlusteenused ning ühendage need teie vajadustele vastavas teenuse FarmSight Services paketis.

  

Kohandatud teie vajadustele

Teenust FarmSight Services saab kombineerida erineva tasemega teenusepakettideks, et saavutada teie ettevõtte maksimaalne kasu. Personaalse pakkumise saamiseks külastage meie John Deere’i edasimüüjat.

  

Laienda kõikAhenda kõik

In Base

John Deere’i masina omanikuna on John Deere Connected Support™ teile kasulik, et saaksite katkestusteta töötada. Osana paketi In Base teenustest saate ka algse kohandatud masina seadistamise abi ja kasutamise juhendid.

Select

Selectiga saate kasu edasimüüja ekspertide viimastest teadmistest ja tehaseandmetest. Teine masina reaalaja andmete põhjal saate õigeaegseid soovitusi masina töökorras ja ideaalses vormis hoidmise kohta.

Premium

Premiumiga saate kasu väiksematest tegevuskuludest ja masina suuremast jõudlusest, mis põhineb andmetel ja asjatundlikel teadmistel – seda otse farmist või uusimate kaugtoe tööriistade abil.

Ultimate

Ultimate viib teie kasuliku tööaja ja jõudluse uuele tasemele. Kogege täielikku meelerahu masina kasulikku tööaega garanteeriva teenusega, mis põhineb andmetel ja asjatundlikel teadmistel.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Leidke edasimüüja

* Saadaval ainult osalevates müügiesindustes. Teenuste täpsem maht oleneb konkreetsete edasimüüjate pakkumisest.

Kõik kaugteenused vajavad JDLinki telemaatikamoodulit, aktiivset tellimust ja teie nõusolekut.