Traktorite ekspertülevaatus

Järgmine hooaeg on kohe käes: Ekspertkontroll

Ekspertülevaatus: keskenduge tööajale

John Deere'i väljaõppinud hooldetehnikutel on ekspertülevaatuseks kogemused, teadmised ja tööriistad. Lisaks mitmete hooaegade globaalsed põlluandmed, mis aitavad ülevaatusel tehnilist riket õigest kohast otsida.

expert-check

Ülevaatuse eksperdid kasutavad eelmise hooaja tehase värskendatud kontrollnimekirju ja põlluandmeid, mis on John Deere'i edasimüüjatele eksklusiivsed. Mitte miski ei lähe mööda nende põhjalikust tehnilisest diagnoosist, mida nad kasutavad täieliku aruande koostamiseks traktori oleku ja vajaduste kohta.

Ekspertülevaatus: teie jaoks kohandatud

Ekspertülevaatus on kohandatud selle järgi, kuidas te traktorit kasutate ja millised on teie plaanid sellega seoses. Need on esmaste funktsioonidest ja ohutuskontrollidest kuni põhjalike kontrollideni, mis hõlmavad üksikasjalikke kulumõõtmisi ja jõudluskatseid. See kõik oleneb teie traktori vanusest, töötundidest ja kasutusest.

Kontrollige kogu oma masinaparki

Kui toote ekspertülevaatusele mitu traktorit, masinat või tööseadist, saate ahvatlevaid hulgisoodustusi.

ekspertkontroll
Traktori mootoriõli- ja kütusefiltrite hoolduskomplektTraktori mootoriõli- ja kütusefiltrite hoolduskomplektTraktori mootoriõli- ja kütusefiltrite hoolduskomplekt

Traktori mootoriõli- ja kütusefiltrite hoolduskomplekt

HeadingIcon

Kasutame ainult originaalseid määrdeaineid ja filtreid, et tagada maksimaalne jõudlus ja pikendada mootori tööiga. Asendame mootoriõli ja kütusefiltrid, vahetame mootoriõli John Deere Plus 50 II vastu ja määrime määrimiskohad.

ILS esivedrustuse pakett traktoriteleILS esivedrustuse pakett traktoriteleILS esivedrustuse pakett traktoritele

ILS esivedrustuse pakett traktoritele

HeadingIcon

Meie hoolduspaketid 8. seeria traktoritele suurendavad ILS vedrustusega esisilla jõudlust ja pikaealisust.

Roomikute ja keskrullikute vahetusRoomikute ja keskrullikute vahetusRoomikute ja keskrullikute vahetus

Roomikute ja keskrullikute vahetus

HeadingIcon

Saavutage ülim veojõutäiendus rakendusespetsiifiliste Camso roomikute ja keskrullikutega. Vahetame need välja ja joondame, kontrollime kokkujooksu, reduktorite õlitasemed.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.