Expert Checki ülevaatus ruloonpressidele

Rullipresside ekspertkontroll
 • Kasulik tööaeg

  Kasulik tööaeg

 • Suurem jõudlus

  Suurem jõudlus

 • Vähendatud käitamiskulud

  Vähendatud käitamiskulud

Rullipresside ekspertkontroll
täispaketid

Kõik, mida vajate, ühe hinna eest 

Fikseeritud "kõik ühes" varuosade ja tööde pakettidel on hind, mis võimaldab teil säästa. Otsustage, milliseid töid soovite teha lasta, lähtudes Expert Check'i tulemustest, ning makske fikseeritud tasu.

 • Muudetava kambrimahuga ruloonpressi pakett

  Teie press hakkab tööle kui uus! Teenus hõlmab vajaduse järgi eellõikuri lõiketerade, rihma ühenduse ja koguri tõrjeliistu asendamist.

  Muudetava kambrimahuga rullipressi pakett
 • Püsikambriga rullipressi pakett

  Taastage oma rullipressi sujuv pealekorje! Taastage pealekorje ja valtside optimaalne seisukord praeguseks ja järgmiseks hooajaks. Teenus hõlmab 52 haakehamba asendamist, koguri tõrjeliistude osalist asendamist ning kõikide kettide, hammasrataste ja määrimisfunktsiooni kontrollimist.

  Püsikambriga rullipressi pakett
7+

Expert Check 7+

Tänapäeval on kasutusel suur hulk tootmisest maas oelvaid John Deere'i masinaid ja meil on täpsed andmed nende varuosade vahetamise vajaduse kohta. See mastaabi ja kogemuste kombinatsioon võimaldab meil hoolduskulusid alla tuua, et saaksite oma masina jõudlust säilitada.

Click & Collect

Click & Collect

Varuosade tellimine on lihtsam kui kunagi varem! Kõik vajalikud varuosad on vaid hiirekliki kaugusel.

MINE TAGASI >

Küsige "kõik ühes" pakettide hindu oma edasimüüjalt! Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.