Ruloonpresside ekspertülevaatus

expert-check-balers

Ekspertülevaatus: lisage tööaega

On tõenäoline, et teie aiatehnika sai eelmisel hooajal veidi kannatada. Veenduge, et teil oleks järgmise hooaja alguseks masin, mis on katkematuks tööks 100% valmis. Broneerige efektiivne tööaeg, hankige ekspertülevaatus.

expert-check

Meie ekspertidel ei jää midagi kahe silma vahele

Nad kontrollivad põhjalikult ajamisüsteemi, laagreid, kette, kuluvaid osi, hammasrattaid, rihmasid ja elektrisüsteemi, et koostada teie ruloonpressi seisukorra ning hooldusvajaduste kohta täielik aruanne.

Broneerige aeg ülevaatuseks

Laske teha üksikasjalik punkt punkti haaval tehniline kontroll, et tagada, et teie ruloonpress vastaks järgmisel hooajal oma maksimaalsele tööajale ja jõudluspotentsiaalile.

Rullipresside ekspertkontroll
variable-chamber-round-baler-package

Muudetava kambrimahuga ruloonpressi pakett

Teie ruloonpress hakkab tööle kui uus! Teenus hõlmab vajaduse järgi eellõikuri lõiketerade, rihma ühenduse ja koguri tõrjeliistu asendamist.

fixed-chamber-round-baler

Püsikambriga ruloonpressi pakett

Taastage oma ruloonpressi sujuv pealekorje! Taastage pealekorje ja valtside optimaalne seisukord järgmiseks hooajaks. Teenus hõlmab 52 haakehamba asendamist, koguri tõrjeliistude osalist asendamist ning kõikide kettide, hammasrataste ja määrimisfunktsiooni kontrollimist.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.