Pritside ekspertülevaatus

Pritside ekspertkontroll

Ekspertülevaatus: talveks valmis

Meie põhjalik hooajajärgne pritsi kontroll keskendub korralikult talveks valmistumisele, et tagada uuel hooajal maksimaalne tööaeg. Sel üksikasjalikul läbivaatusel on palju eeliseid. See aitab vältida ebaühtlast katmist, vähendab teie kemikaalide arvet ja aitab teie masinal läbida ametliku pritsikontrolli ilma tõrgeteta. Valmistuge talveks ja seadke oma prits järgmiseks hooajaks tippvormi.

ekspertkontroll

Tehke külmale säru

Korralik talveks valmistumine kaitseb teie pritsi külma ja selle kahjulike tegurite eest – prits puhastatakse, tühjendatakse ja täidetakse antifriisiga.

Broneerige aeg ülevaatuseks

Tehke oma pritsile põhjalik hooajajärgne kontroll, et tagada uuel hooajal maksimaalne tööaeg. Broneerige ülevaatuseks aeg kohe.

Pritside ekspertkontroll

Pritsi lahuse pumba kapitaalremont

Kontrollige pritsi südamikku. Hooldus hõlmab lahuse pumba kapitaalremonti, pihustite kontrollimist ja osalist asendamist ning lõplikke katseid, et veenduda, kas teie prits vastab sellistele riiklikele määrustele nagu NSTS, SKL ja JKI.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.