Aiatehnika ekspertülevaatus

Muruhooldusmasinate ekspertkontroll

Ekspertülevaatus: lisage tööaega

On tõenäoline, et teie aiatehnika sai eelmisel hooajal veidi kannatada. Veenduge, et teil oleks järgmise hooaja alguseks masin, mis on katkematuks tööks 100% valmis. Broneerige efektiivne tööaeg, hankige ekspertülevaatus.

expert-check

Broneerige aeg ülevaatuseks

Meie hooldetehnikud teavad kuhu vaadata ja mida vaadata. Väljaõppinud spetsialistid teostavad täieliku tehnilise diagnostika, kasutades kõiki olulisi komponente (nt lõikekorpus ja kogumissüsteem) sisaldavaid John Deere’i ainulaadseid kontrollnimekirju ja hooldusjuhendeid.

expert-check-turf
Murutraktori hoolduspakettMurutraktori hoolduspakettMurutraktori hoolduspakett

Spindel muruniiduki pakett

HeadingIcon

Selle olulise hoolduse ajal kontrollime põhjalikult murutraktori lõikeseadet, lihvime oskuslikult lõiketeri ja asendame vanad lõiketerad John Deere’i originaalsete lõiketeradega.

Kliimaseadme hooldusKliimaseadme hooldusKliimaseadme hooldus

Kliimaseadme hooldus

HeadingIcon

Meie tehnik vahetab kabiini õhufiltri ja külmutusaine, puhastab bakterite eemaldamiseks põhjalikult aurusti ning kontrollib lekete esinemist ja veorihma.

XUV uuenduse pakett UltimateXUV uuenduse pakett UltimateXUV uuenduse pakett Ultimate

XUV uuenduse pakett Ultimate

HeadingIcon

Ärge kunagi lõpetage optimeerimisega. Kaitske oma XUV-d ja suurendage mugavust ning jõudlust kahe tootlikkust, ühe kaitset ja ühe mugavust parandava lisaseadme abil.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.