Kombainide ekspertülevaatus

Expert Check for combines

Ekspertülevaatus: keskenduge tööajale

Kõik, mida te terve aasta teete, on eduka koristusaja nimel. See on aeg, mil iga tund loeb ja maksimaalne jõudlus on hädavajalik. Kui hakkate oma töö vilju korjama, peab teie kombain olema parimal tasemel. Ekspertülevaatus saab teile selle tagada.

expert-check

Meie eksperdid: oskused vastavad andmetele

Ekspertülevaatuse eksperdid kasutavad eelmise hooaja tehase värskendatud kontrollnimekirju ja põlluandmeid, mis on John Deere'i edasimüüjatele eksklusiivsed. Mitte miski ei lähe mööda nende põhjalikust tehnilisest diagnoosist, mida nad kasutavad täieliku aruande koostamiseks kombaini oleku ja vajaduste kohta.E

Broneerige ülevaatuseks aeg

Ekspertülevaatus aitab teil tootlikkuse tagamiseks ja kulude madalal hoidmiseks hooldust ennetavalt plaanida. Leppige ekspertülevaatuse aeg kokku kohe pärast hooaja lõppu, sest siis on hooldusekspertidel kõige rohkem vabu aegu. .  

Kombaini heedri Premium-pakettKombaini heedri Premium-pakettKombaini heedri Premium-pakett

Kombaini heedri Premium-pakett

HeadingIcon

Ärge jätke midagi juhuse hooleks. Reguleerime tigude tagumisi koguri tõrjeliiste, vahetame välja kogu vikati, kontrollime siduri, rihma ja keti libisemist, värskendame kiirliitmikku kiiremaks ja paremaks rulliliikumiseks ja palju muud.

Kombaini kliimaseadme pakettKombaini kliimaseadme pakettKombaini kliimaseadme pakett

Kombaini kliimaseadme pakett

HeadingIcon

Seame teie kliimaseadme järgmiseks kuumaks suveks valmis. Süsteemidest lekib loomulikult gaasi ja neid tuleks täita iga kahe aasta järel. Teenus sisaldab kabiini õhufiltrite vahetamist, külmutusaine tühjendamist, puhastamist ja täitmist ning palju muud.

Kombaini mootori pakettKombaini mootori pakettKombaini mootori pakett

Kombaini mootori pakett

HeadingIcon

Säilitage mootori maksimaalne jõudlus ja pikendage selle kasutusiga originaalmäärdeainete ja -filtritega. Hooldus hõlmab filtrite vahetust, õlivahetust ja mootori diagnostikat.

Edasimüüja otsing

Kuidas seda saada?

Külastage oma edasimüüjat täna

Edasimüüja otsing

MINE TAGASI >

Küsige ülalesitatud täispakettide hindu oma edasimüüjalt!
Kõik tööd teostatakse spetsiaalsete John Deere’i tööriistadega, kasutades uusimaid tehasest saadud varuosade paigaldusjuhiseid.