8R 410Traktor

  • 443 hj (326 kW) maxvõimsus (ECE-R120) + 15 hj (11 kW) IPM-iga
  • 6 silindriga 9,0 l mootor
  • 13,8 t ja teljevahe 3050 m
  • Uus suurem ja mugavam ning parema nähtavusega CommandView’ kabiin
First in Reliability

Parim töökindlus

Täiesti uus John Deere'i eAutoPowr on esimene elektromehaaniline IVT-käigukast, mis on saadaval 8R/RT/RX 410 traktori jaoks. IVT-käigukast pakub maksimaalset töökindlust ja vastupidavust. Sujuv käiguvahetus koos pooljuhtjõuelektroonikaga pakuvad kohest pöördemomenti, et tagada kõige sujuvam sõit isegi kõige keerukamates tingimustes.

Uue eAutoPowr'i vedelikjahutusega, harjadeta elektrimootori generaatorid on täiesti hooldusvabad. Hüdromoodulite asendamine elektriliste komponentidega vähendab suuresti kuluosi, lihtsustab ehitust ja pikendab käigukasti üldist tööiga. Elektrilise ajami komponendid ja uued andurid vähendavad spetsiaalsete diagnostikatestide vajadust 1/3 võrra ning vähendavad 20% võrra eritööriistu või seadmeid nõudvaid protseduure.

100 000 kliendi samaväärsuskatse tundi arendusprotsessi käigus tagavad oma klassi parima töökindluse.

Elektrifitseerimine muudab kõike

Elektrifitseerimine muudab kõike

Uue eAutoPowr käigukasti loomiseks asendati AutoPowr-s kasutatud hüdropump ja mootor kahe elektrimootori-generaatoriga. Üks generaator on ühendatud otse diiselmootoriga ja paneb tööle teise mootori-generaatori, mis reguleerib täpselt traktori kiirust. Üks elektriline ja 4 mehaanilist käiku tagavad kõige tõhusama jõuülekande ratastele. Selle tulemuseks on kõige vastupidavam ja töökindlam astmevaba käigukast, millel on AutoPowr'i järeleproovitud efektiivsus ja sõidumugavus™. Parim astmevaba käigukast, mille John Deer on kunagi loonud!

Elektriline toitegeneraator

Elektriline toitegeneraator

eAutoPowr võimaldab kuni 100 kW 480 V AC toidet väliste tarvitite jaoks valikulise AEF-pistikupesa jaoks. Seda elektritoidet saab kasutada nt tööseadiste veotelgede voolutoite jaoks. Elektri jõul töötavad teljed tagavad märkimisväärselt suurema veojõu, vähendavad rataste libisemist ja ballastkoormuse tekkimist. See võimaldab suuremat pinna katvust, kasutades palju laiemaid inkorporeerimise tööriistu, et vähendada töökulusid hektari kohta ning pakkuda paremat mulla kaitset.

Suurem tõmme väiksema jõuga

Suurem tõmme väiksema jõuga

Tehes koostööd Joskiniga, oleme välja töötanud elektrimootoriga lägamahuti, mille kuuest rattast neli on vedavad – kokku 8 veoratast selles kombinatsioonis. Traktor ei pea enam vedama kogu koormat, kuna haagis lükkab samuti, kasutades ära sõnniku ja paagi raskust täiendava veojõu jaoks. Selle tulemusena saate kasutada palju kergemat traktorit, et vedada suuremaid koormaid või sõita üles järsematest nõlvadest – vähendades mulla tihendamist, säästes kütust ja suurendades tootlikkust.

8R-seeria Peatamatu

PEATAMATU VÕIMSUS

8R-seeria sobib suurepäraselt, kui vajate mitmekülgset traktorit, mis on põllul ja maanteel parim. 8R-/RT-/RX-seeria traktorite julge disain annab aimu nende sisust: 8R-/RT-/RX-seeria traktorite julge disain annab aimu nende sisust: mitte millegi ees peatuv tõmbejõud ja kaasaegset põllumajandust edasi viiv tehnoloogia.

traktor 8r

SÕIDUMUGAVUS

Uue CommandPRO juhthoova ja 11 ümberseadistatava nupuga on 8R-seeria traktorite võimsuse juhtimine lihtne. See on juhtimisliides, mis aitab muuta tööpäevad veelgi mugavamaks ja produktiivsemaks.

Nii palju ruumi, nii vähe müra – milline luksus. Puhas kirg detailide vastu. Tere tulemast uude 8R-i kabiini, mis on suurem ja veelgi mugavam kui kunagi varem.

8R 410 Traktor

pöörlema

Kabiini sisevaade

Pöörlema