Robotmuruniiduk

Tango E5 seeria II, robotniidukid

 

 

Tere tulemast iseseisva niitmise maailma!

John Deere TANGO E5-seeria II muruniiduk hooldab teie muru automaatselt, tehes teie elu lihtsamaks ja nauditavamaks. Tehnoloogiline lahendus ja juhtsüsteem on nii lihtne, et olete mõne hetkega niitmiseks valmis. Õigemini valmis vaatama, kuidas TANGO töötab teie eest!

Vihmas või päikesepaistes

Vihmas või päikesepaistes

TANGO on ilmastikukindel, töötades meeleldi ka siis, kui teie püsite soojas ja kuivas toas. Kahekihiline korpus kaitseb olulisemaid komponente (elektroonikasüsteem, akud ja mootor), et tagada aastatepikkune usaldusväärne töö.

Saab hakkama mägedes

Saab hakkama ka küngastega

TANGO E5-seeria II on nutikam kui kunagi varem. Muruniiduk liigub edasi piirdetraadini, keerab seal ümber ja muudab suunda, seda isegi künklikul pinnasel.

Vaikne

Vaikne

TANGO on nii vaikne, et see võib kedagi häirimata niita isegi öösel. See kõik käib praktiliselt vaevata, mürata ja kohalikke heitmeid tekitamata.

Lihtsalt imetlusväärne

Lihtsalt imetlusväärne

TANGO niidab juhusliku mustriga, et teie muru näeks välja ideaalne. See tuvastab automaatselt takistused ja piirdetraadi ning arvestab käigu pealt kõrgema rohuga kohtadega. Puhastusring ümber aia piirjoone hoiab ka servad korras.

Parima tulemuse saavutamiseks paluge piirdetraadi kavandamisel ja paigaldamisel abi oma John Deere TANGO edasimüüjalt. Traati pole praktiliselt näha ja kui muudate oma aia kujundust, on seda lihtne teisaldada.

Tango E5 seeria II, robotniidukite kuva

Lihtne kasutada

TANGO E5-seeria II on nutikam kui kunagi varem. Muruniiduk liigub edasi piirdetraadini, keerab seal ümber ja muudab suunda, seda isegi künklikul pinnasel.

Tango E5 seeria II, robotniidukid, turvaline punane nupp

Turvaline valik

Lõiketerade seiskamiseks vajutage suurt punast nuppu. Käepidemes asuv andur lukustab lõiketerad transportimise ajaks. TANGO on kaitstud PIN-koodiga ja ekraan lukustub automaatselt. See on eriti kasulik, kui aias liigub lapsi.

1 

 

 

Tango E5 seeria II, robotmuruniiduk

Tango E5 seeria II

Robotniiduk
  • Robotniiduk
  • Täielikult iseseisev niitmine
  • Toimib igal ajal igal ajal
  • Äärmiselt vaikne
  • Ei nõua muru eelnevat niitmist.

Kahjuks ei leitud vasteid

Murutraktorite X300 seeria X350R edasimüüjad

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja
RLE, John Deere’i kvaliteet

Miks tasub valida John Deere?