Robotniiduk

Tango E5 seeria II, robotniidukid

 

 

Tere tulemast automaatniidukite maailma!

John Deere TANGO E5 seeria II hoiab teie muru ise korras, et teha teie elu lihtsamaks ja nauditavamaks. Juhtnupud ja tehnoloogia on nii tõhusad, et vaid loetud hetkede pärast olete valmis niitma. Või pigem vaatama, kuidas TANGO seda teie eest teeb.

Vihm või päikesepaiste

Vihm või päikesepaiste

TANGO on ilmastikukindel. See töötab hea meelega väljas, sel ajal kui teie olete soojas ja kuivas siseruumis. Kahekihiline korpus kaitseb kõige tähtsamaid komponente – elektroonikat, akut ja mootorit, mis tagab aastatepikkuse usaldusväärse töö.

Saab hakkama mägedes

Saab küngastega hakkama

TANGO E5 seeria II on nutikam kui iial varem. Niiduk liigub edasi piirdetraadini, kus see keerab ja muudab kurssi – isegi künklikul pinnasel.

Vaikne

Vaikne

TANGO on nii vaikne, et see võib isegi öösiti kedagi häirimata niita. Selleks kõigeks kulub väga vähe vaeva, müra on minimaalne ja heitmeid pole üldse.

Imetlusväärne

Imetlusväärne

TANGO niidab juhusliku mustriga, et muru oleks ideaalne. Piirdetraadi ja takistuste tuvastamine käib automaatselt ning isegi pikema muruga kohtadele kohandumine toimub käigupealt. Puhastusring ümber kogu aia piirjoone hoiab kõik servad puhtana.

Parima niitmistulemuse saavutamiseks paluge piirdetraadi planeerimiseks ja paigaldamiseks abi oma John Deere TANGO edasimüüjalt. Piirdetraat on praktiliselt nähtamatu ja seda on aia kujunduse muutmisel lihtne liigutada.

Tango E5 seeria II, robotniidukite kuva

Lihtne kasutada

TANGO E5 seeria II on nutikam kui iial varem. Niiduki uus juhtimismehhanism viib selle ettesuunas liikudes piirdetraadini, kus see keerab ja muudab kurssi – isegi künklikul pinnasel.

Tango E5 seeria II, robotniidukid, turvaline punane nupp

Ohutu ja turvaline

Tera peatamiseks, mis tahes ajal, vajutage lihtsalt suurt punast nuppu. Käepidemes asuv andur lukustab tera transportimise ajaks. TANGO on kaitstud PIN-koodiga ja ekraan lukustub automaatselt, mis on lastega aias suurepärane.

1 

 

 

Tango E5 seeria II, robotmuruniiduk

Tango E5 seeria II

Robotniiduk
  • Täielikult iseseisev niitmine
  • Toimib igal ajal igal ajal
  • äärmiselt vaikne
  • Ei nõuta rohu lõikamist.

Kahjuks ei leitud vasteid

Murutraktorite X300 seeria X350R edasimüüjad

Leidke lähim edasimüüja

Leidke John Deere’i edasimüüja

* Oleneb maapinna tingimustest ja aia kujundusest. Masinaga tutvumiseks ja sobilikkuse kontrollimiseks võtke ühendust edasimüüjaga.