Multšimisfunktsiooniga muruniidukid

Lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk JS63V, põld

 

 

Miks teha järeleandmisi loodusliku kasvu arvelt?

Looduslikud väetised, nagu niitmisjäägid, on tänapäevane ja arukas viis hoida oma muru lopsakas ja terve. Lisaks spetsiaalse multšimisfunktsiooniga JS-seeria niidukile pakume peaaegu kõikidele meie muruniidukitele multšikomplekte lisavarustusena. Suure lämmastikusisaldusega niitmisjääkide murule puistamine võimaldab vähendada kulutusi kunstlikele väetistele.

JS63VC, lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk, välja multšimine

Miks kasutada multšimist?

Lisateave

Kas soovite kolmandiku võrra kiiremini sama head kvaliteeti? Tänu spetsiaalsetele teradele ja sügavale niidukorpusele hekseldab ettevõtte John Deere multšimisfunktsiooniga niiduk lõigatud rohu piisavalt peeneks, et see maha puistata. Murukogujat pole vaja tühjendada ja kunstlikke väetisi kulub vähem.

Loomulik headus

Lämmastikuküllased niitmisjäägid suunatakse murule loodusliku väetisena tagasi. Nii hoiate ära toitainete ja niiskuse kao ning kunstlike väetiste kasutust saab oluliselt vähendada. Looduslikud väetised, nagu niitmisjäägid, on hea viis hoida oma muru lopsaka ja tervena.

Veelgi rohkem täiustusi

Neli tera hekseldavad niidetud rohu peeneks. Hekseldatud rohul on mitu ülesannet.

  • Kuuma ilmaga on murujuured jahedas.
  • Niiskus püsib mullas
  • Umbrohukasv aeglustub
  • Muld on kaitstud minemauhtmise eest tugeva vihma ajal.
  • Kompostitud multšikiht toimib orgaanilise väetisena
  • Multšimine vähendab oluliselt teie töötunde ja aiajääkide hulka

Kuidas multšimist alustada?

Muru ei tohi olla kasvanud liiga kõrgeks. Niitke kõrge muru pinnalt, kasutades hingedega kogumiskotti. Alustage multšimist järgmisest lõigust. Kui muru on kasvanud liiga kõrgeks, näiteks pärast pühasid, korrake lõikust kogumiskotiga ja alustage multšimist mõni päev hiljem.

Miks teha kompromisse loodusliku kasvu arvelt?
Lisaks spetsiaalsete multšimistööriistadega JS-seeria niidukile pakume peaaegu kõikidele oma muruniidukitele multšimiskomplekte lisavarustusena. Kui kasutate lisavarustusse kuuluva multšimiskomplektiga lükatavat muruniidukit, saate oma niiduki ümber ehitada koguriks. Eemaldage kork ja pange kogumiskott peale.

Lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk, kvaliteetne lõiketera

Saate niitmistöö kiiremini valmis!

Tänu spetsiaalsetele teradele ja sügavale multšikorpusele purustatakse niitmisjäägid piisavalt väikseks, misjärel need maapinnale pudenevad.

READYSTART

READYSTART

Automaatne õhuklapp: enamikul Select-seeria mudelitest on automaatne õhuklapp, mis masina jahedatel hommikutel lihtsamini käivitab. Mootorisüsteem READYSTART® võimaldab lihtsat käivitamist tagasitõmbe trossiga. Ei mingit eelkäivitamist, ei mingit õhuklappi, ei mingit probleemi!

Tootevalik

MudelMootorNiiduki lõikelaiusSoovituslik niidetav alaAjam

3,2 kW (pööretel 2800 p/min)

53 cm (21")

Kuni 2000 m²

2,5 kuni 5,2 km/h (1,6 kuni 3,3 miili/h).

3,2 kW (pööretel 2800 p/min)

53 cm (21")

Kuni 2000 m²

2,5 kuni 5,2 km/h (1,6 kuni 3,3 miili/h).