Multšimisfunktsiooniga muruniidukid

Lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk JS63V, põld

 

 

Miks teha kompromisse loodusliku kasvu arvelt?

Looduslikud väetised, nt niitmisjäägid on nutikas moodus halja ja lopsaka muru saamiseks. Pakume multšimiskomplekte lisavarustusena peaaegu kõigile oma lükatavatele muruniidukitele ja JS-seerial on spetsiaalne multšimisvarustus. Suure lämmastikusisaldusega niitmisjääkide murule puistamine võimaldab kunstväetiste kasutamist oluliselt vähendada.

JS63VC, lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk, välja multšimine

Miks tasub kasutada multšimist?

Lisateave

Kas tahate sama kvaliteetset tulemust kolmandiku võrra kiiremini? Spetsiaalse ehitusega lõiketerade ja sügava niidukorpusega John Deere’i multšivad muruniidukid hekseldavad niidetud rohu piisavalt peeneks, et puistata see tagasi maapinnale. Kogumismahutit pole vaja tühjendada – ja ühtlasi pole vaja mingeid kunstväetisi.

Looduse vägi

Suure lämmastikusisaldusega rohujääkidest saab muru looduslik väetis. See ennetab toitainete ja niiskuse kadu ning vähendab kunstväetiste kasutamise vajadust. Looduslikud väetised, nt niitmisjäägid on hea moodus halja ja lopsaka muru saamiseks.

Palju häid omadusi

Neli lõiketera hekseldavad niidetud rohu peeneks. Peenestatud rohul on palju häid omadusi.

  • Kuuma ilmaga püsivad murujuured jahedas
  • Mullaniiskus ei aurustu
  • Umbrohukasv aeglustub
  • Muld on tugeva vihma ajal ärauhtumise eest kaitstud
  • Kompostitud multšikiht toimib orgaanilise väetisena
  • Multšimine vähendab märgatavalt teie tööaega ja aiajäätmete hulka

Kuidas multšimist alustada?

Muru ei tohi olla liiga kõrge. Niitke kõrge rohi pealt ära, kasutades hingedega kogumiskotti. Alustage multšimist järgmisest käigust. Kui muru on kasvanud liiga kõrgeks (näiteks pärast puhkusereisi), korrake niitmist kogumiskotiga ja alustage multšimist paari päeva pärast.

Miks teha kompromisse loodusliku kasvu arvelt?
Pakume multšimiskomplekte lisavarustusena peaaegu kõigile oma lükatavatele muruniidukitele ja JS-seerial on spetsiaalne multšimisvarustus. Kui olete oma lükatavale muruniidukile paigaldanud lisavarustusena multšimiskomplekti, saate muruniidukit kasutada ka niidetud rohu kogumiseks. Selleks eemaldage kork ja paigaldage kogumiskott.

Lükatav multšimisfunktsiooniga muruniiduk, kvaliteetne lõiketera

Saage niitmisega kiiremini ühele poole!

Spetsiaalse ehitusega lõiketerade ja sügava niidukorpusega muruniidukid hekseldavad niidetud rohu piisavalt peeneks, et puistata see tagasi maapinnale.

READYSTART

READYSTART

Automaatne õhuklapp: enamik Select-seeria mudeleid on varustatud automaatse õhuklapiga, mis kiirendab jahedatel hommikutel käivitamist. READYSTART®-mootorisüsteemil on lihtsaks käivitamiseks käivitustross. Ei mingit jändamist eeltäitmise ja õhuklapiga!

Tootevalik

MudelMootorNIIDULAIUSSoovituslik niidetav alaLIIKUMISKIIRUS

3,2 kW (pööretel 2800 p/min)

53 cm (21")

Kuni 2000 m²

2,5 kuni 5,2 km/h (1,6 kuni 3,3 miili/h).

3,2 kW (pööretel 2800 p/min)

53 cm (21")

Kuni 2000 m²

2,5 kuni 5,2 km/h (1,6 kuni 3,3 miili/h).