Roomikutega John Deere’i traktor liigub üle koristatud põllu

Strateegia ja põhiväärtused

   

Neile, kes harivad maad ja koristavad saaki. Neile, kes maad ümber kujundavad ja rikastavad. Neile, kes maa peale ehitavad.

John Deere panustab teie edusse.

See pühendumine on ülemaailmne, keskendudes kuuele põhipiirkonnale – Ameerika Ühendriigid ja Kanada, Euroopa, Brasiilia, Venemaa, India ning Hiina. Nendes kuues piirkonnas leiab aset 75% maailma tulevasest majanduskasvust. Ning kuna meie minevik, kirg ja eesmärk on aidata teil tõsta oma kasumlikkust ja produktiivsust, annab see ettevõttele John Deere ainulaadse positsiooni teie valitud seadmetarnijana.

   

Kvaliteet ja uuendus

Kvaliteet ja uuendus olid John Deere’i pärandi loomisel kriitilise tähtsusega ning neil on sama oluline roll selle tuleviku kujundamisel.

Rataslaadur 844K-II laadib töökohal maha kive ja pinnast

Meie ettevõtted

John Deere’i ettevõtete portfell on mitmekesine, kuid siiski omavahel seotud. Kaks meie ettevõtet, mis tegelevad põllumajandus- ja ehitusseadmetega, on suurepärasel positsioonil globaalse majanduskasvu ärakasutamiseks.

Kaks täiendavat ettevõtet, mis tegelevad haljastus- ja metsaseadmetega, toetavad ja edendavad ülemaailmse väljundi arengut. Ja täiendavad toetavad ettevõtted, mille tegevusalaks on finantsteenused, Power Systems, osade teenused ja Intelligent Solutions Group, tugevdada ja eristavad meie seadmete äri.

Hägustatud taustal on John Deere’i töötaja, kes hoiab käes fookuses olevat elektroonilist emaplaati

Meie eesmärgid

Olles kogu maailmas põllumajanduse, haljasalade, metsanduse ja ehitusseadmete sektori ettevõtete partner, saame jõuda oma aktsionäride lisaväärtuse (SVA, Shareholder Added Value) eesmärkideni. Kontrollige lühendit.

Parandades pidevalt oma tooteid ja äritegevuse tõhusust, saavutame erakordse tööjõudluse.

Ning sidudes töötaja, üksuse ja osakondade eesmärgid John Deere’i üldiste ärieesmärkidega, saame kasutada ära ühise meeskonna koostöö jõudu.

1837. aastal sepa ja leiutaja John Deere’i asutatud Deere & Company on kasvanud üheks maailma imetlusväärseimaks ettevõtteks. See ole juhus. John Deere oli pühendunud ettevõtte edendamisse, tuginedes terviklikkusele, kvaliteedile, pühendumusele ja uuenduslikkusele. Need väärtused elavad edasi ettevõtte tänases päevas ja neid järgitakse. Need määravad, kuidas me töötame, millist kvaliteeti pakume ja kuidas kohtleme professionaalselt klienti, investorit või töötajat.

Kaitseprille kandev rühm John Deere’i töötajaid vaatab midagi kirjutusalusel

Kuidas me töötame?

Me töötame iga päev, et toetada meie asutaja põhiväärtusi. Terviklikkus, kvaliteet, pühendumus ja uuenduslikkus ei ole pelgalt ideaalid, mille nimel me töötame. Me elame nende nimel. Me tegutseme nende nimel. Need väärtused on meie töötamisviisi tõeliseks olemuseks ja need sisalduvad igas tootes, teenuses ja võimaluses, mida teile pakume.

Lisaks mõistab John Deere mitmekesise tööjõu, edasimüüjate organisatsiooni ja tarnijate baasi väärtust. Oleme tõeliselt pühendunud kaasavale keskkonnale, kus mitmekesisust mõistetakse ja tervitatakse. See on pühendumus, mida jagame John Deere’i sidusrühmade ja ka ettevõtte sees: töötajatelt edasimüüjatele ja tarnijatele.

Mütsi kandev meesterahvas seisab oma John Deere’i tarbetraktori kõrval

Kus me töötame?

Kogu maailmas. Kus iganes inimesed töötavad maa peal või maaga, on John Deere kohal.

Kaks meest suruvad arvutilaua ees kätt

Mida võite oodata?

Võite oodata John Deere’ilt kõrget eetikat, ranget regulatiivset vastavust ja sügavat soovi arendada ning edendada avalike poliitikate ja tavade õiglust.

Ja kui olete John Deere’i klient, töötaja, edasimüüja või tarnija, võite oodata Deere’ilt kaasavat keskkonda. Sellist, mis tervitab mitmekesisust.

Puulangetusseade töötab kohapeal puud langetades

Mida pakume?

Meie asutaja oli kõige paremini tuntud esimese tööstusliku adra väljatöötajana. Ja ka tänapäeval oleme arvatavasti kõige paremini tuntud meie kvaliteetsete põllutöömasinate ja haljastusseadmete poolest. Tegelikult oleme maailmas juhtiv põllumajandusseadmete tootja. Me oleme jõudmas juhtrolli ka metsamasinate ehitamises. Oleme arvestatav ehitusseadmete tootja. Ning John Deere Financial on üks suurimaid seadmete rahastamise ettevõtteid. Pole paha sepikojast alguse saanud ettevõtte jaoks.