John C. May

Deere & Company tegevdirektor

John May

John C. May on tegevdirektor, olles selles ametis alates 2019. aasta novembrist. Ta vastutab Deere & Company jõupingutuste eest maksimeerida selle finantsilist ja tegevuse tulemuslikkust kõikidel ärialadel ja piirkondades.

Enne oma praegust ametit oli May president ja tegevjuht, olles selles ametis 2019. aasta aprillist. Varem oli ta ülemaailmne põllumajanduse ja haljasalade osakonna president, vastutades Ameerika ja Austraalia, globaalse saagikoristuse, haljasalade ja utiliidi ningtaime hoolduse platvormi ning põllumajanduslahenduste rühma eest. Varasemalt oli ta ametis ettevõtte teabejuhina ja põllumajanduslahenduste presidendina.

Lisaks on tal kogemused Deere’i ülemaailmses ehitus- ja metsandusosakonnas, kus ta oli John Deere’i Dubuque’i tehase juht. Tema teisteks ametiteks on olnud haljasalade ja utiliidi platvormi asepresident ning Deere’i Hiina osakonnas tegevdirektor selle olulise kasvuperioodi ajal. May sai ettevõtte kõrgema juhtkonna liikmeks 2012. aastal.

Ta liitus John Deere’iga 1997. aastal pärast ettevõttes KPMG Peat Marwick juhtimiskonsultandina töötamist.

May sai bakalaureuse kraadi New Hampshire’i Ülikoolis ja magistrikraadi Maine’i Ülikoolis.

Deere & Company (NYSE: DE) on kõrgtehnoloogiliste toodete ja teenuste pakkujate seas maailmas esikohal ning pühendunud selliste klientide edule, kelle töö on seotud maaga – kes harivad maad, koristavad saaki, kujundavad maad ümber, rikastavad seda ja ehitavad maa peale, et tulla toime maailma järsult kasvava vajadusega toidu, kütuse, peavarju ja taristu järele. Alates 1837. aastast on John Deere pakkunud uuenduslikke kõrgekvaliteetseid tooteid, mis põhinevad terviklikkuse traditsioonil. Lisateabe saamiseks külastage ettevõtte John Deere rahvusvahelist veebilehte aadressil www.JohnDeere.com.