Dipak C. Jain

Valiti Deere & Company direktorite nõukogu liikmeks, 2002
(Euroopa)
Hiina Euroopa rahvusvahelise ärikooli president

Dipak Jain

Dipak Jain on Hiina Euroopa rahvusvahelise ärikooli (CEIBS, China Europe International Business School) president (Euroopa), see on ametikoht, mille ta on olnud alates 2018. aasta septembrist. Enne 2017. aastal CEIBS-iga liitumist oli ta 2014. aasta augustist 2017. aasta novembrini Sasini ülikooli ärikorralduse instituudi direktor ja 2013. aasta märtsist kuni 2014. aasta augustini rahvusvahelise ärikooli INSEAD turundusprofessor. Jain töötas INSEAD-i dekaanina 2011. aasta maist kuni 2013. aasta märtsini ja Kelloggi juhtimiskooli dekaanina aastatel 2001–2009. Ta liitus 1986. aastal Kelloggi juhtimiskooliga teaduskonna dotsendina ja sai 1996. aastal dekaaniks. 1994. aastal nimetati ta kooli Sandy ja Morton Goldmani ettevõtlusõppe professoriks ja turunduse professoriks.

Peale Kelloggis õpetamise on Jain töötanud 1989. aastast alates Tai Chulalongkorni ülikooli ärijuhtimise Sasini kraadiõppe instituudi turunduse külalisprofessorina ja alates 1995. aastast Hollandi Nijenrode ülikoolis, Hollandi ärikoolis. Ta on ka turunduse külalisprofessor India Hyderabadi ärikoolis.

Peale selle, et Jain töötab ettevõttes Deere & Company direktorina, on ta NorthernTrust Corporationi, Reliance Industries Limitedi (India) ja Global Logistics Properties Limitedi (Singapur) direktorite nõukogu liige.

Jain sai bakalaureusekraadi statistikas ja magistrikraadi matemaatilise statistika alal Indias Guwahati ülikoolis. Ta on omandanud magistrikraadi juhtimisteaduses ja doktorikraadi turunduses Texase ülikoolis Dallases.

Lisaks määrati Allen 2010. aastal ettevõtte Whirlpool Corporation juhatusse, kus ta on praegu eesistujast direktor.

1975. aastal lõpetas ta Purdue ülikooli bakalaureusekraadiga tööstusjuhtimises. Ta on pärit Sumterist, Lõuna-Carolinast.

Deere & Company (NYSE: DE) on kõrgtehnoloogiliste toodete ja teenuste pakkujate seas maailmas esikohal ning pühendunud selliste klientide edule, kelle töö on seotud maaga – kes harivad maad, koristavad saaki, kujundavad maad ümber, rikastavad seda ja ehitavad maa peale, et tulla toime maailma järsult kasvava vajadusega toidu, kütuse, peavarju ja taristu järele. Alates 1837. aastast on John Deere pakkunud uuenduslikke esmaklassilise kvaliteediga tooteid, mis rajanevad usaldusväärsuse traditsioonil. Lisateabe saamiseks külastage John Deere’i rahvusvahelist veebisaiti aadressil www.JohnDeere.com. www.JohnDeere.com.