Aeg muudatusteks

Väärite erakordset jõudlust

Tõhus, kõrgtehnoloogiline jõudlus meie 6R, 7R ja 8RX traktoritel pakub käegakatsutavat majanduslikku väärtust teie äritegevuse jaoks. Nende jõudluse eelised transpordi ja mullakaitse vallas ning mitmekülgsus kajastuvad teie finantskokkuvõtetes.

Edasimüüja otsing

Järeleproovitud ja testitud

Meie suurte traktorite jõudluse eeliseid transpordi, mullakaitse ja mitmekülgsuse osas kinnitavad mitte üksnes sajad Euroopa kliendid, vaid ka sõltumatud testid. Kuid see pole veel kõik. Sest lisaks saate kasutada täppispõllumajanduse funktsioone, nagu 1-Click-Go-AutoSetup, mis ületavad konkurentide omi ja suurendavad veelgi teie kasumlikkust.

1-CLICK-GO-AUTOSETUP

See aega säästev tootlikkuse tööriist vähendab põllul seadistamise aega kuni 50% võrra. Täiesti automatiseeritud, ilma vigade ja viivitusteta. Eelnevalt planeeritud tööd ilmuvad automaatselt 4. põlvkonna ekraanile, kui masin põllule siseneb. Juhil pole vaja muud teha, kui ÜHE KLÕPSUGA kõik üksikasjad kinnitada. Ja ongi kõik.

Ületamatu heeder

Kogege selle hea manööverdusvõime ja suure võimsusega 4-silindrilise traktori mitmekülgsust, millel on tugev hüdraulika, vägev tõstevõime ning suured rehvid.

Lisateave

Ületamatu heeder

Transporditööde korral ei saa mööda minna meie John Deere 6R ja 7R traktoritest. Mis on teie number üks?

 • Nr 1 transpordis – 6R 185

  Ületamatu kiirendusega ja erakordselt mitmekülgse 7,9 tonni kaaluva keskmise raamiga mudeli näol on koos IPM-ga teie käsutuses kuni 234 hj.

  6R
 • Nr 1 transpordis – 7R 330

  Viimases DLG PowerMix testis püstitas meie 7R 330 uue diiselkütuse ja DEF-lisandi kulu standardi traktoritele maksimumvõimsusega üle 300 hj (ECE-R120).

  traktor
 • Nr 1 transpordis – 6215R

  Näitajaga 19,2 l/h saavutas 6215R mitte üksnes kõikide testitud traktorite madalaima kütusekulu¹, vaid saavutas ka parima kiirenduse 30-tonniste haagiste vedamisel².

  traktor
 • Nr 1 transpordis – 6250R

  Alates 2018. a on 6250R olnud võimtatu DLG PowerMix Transport 2.0 testis. 6250R saavutas madalaima kütusekulu transportimisel, võrreldes kõikide testitud võistlejatega.

  Traktor

Digiuudiste teenuse tellimine

Enamat kui uudiskiri – digiuudiste teenuse tellimine

Registreeruge meie digiuudiste teenuse kasutajaks, et olla kursis uute blogi artiklite, uudiste, ettevõtmiste ja eksklusiivsete pakkumistega!

Registreeru!

John Deere videopäevik - Minu esimene roheline

Seotud teemad

6R-seeria

6R-seeria

Nr 1 transpordi ja nutika automatiseerimise vallas – suure võimsusega, väikese kaaluga jõudlus.

Hoidke John Deere'iga ühendust

Seeria 7

Väike kaal, suur hobuhõud – hea reaktsiooniga kiirendus ja erakordne väledus.

Hoidke John Deere'iga ühendust

Seeria 8

Kõrgtehnoloogia, suur veojõud – mitmekülgsed ja jõulised traktorid täppispõllumajanduse jaoks.

 1. 25l/h on antud mudelite garanteeritud kütusekulu tase transpordirežiimil, John Deere'i kütusegarantii programmis osalevate masinate puhul, vastavalt programmi tingimustele ja sätestatud riikidele. Üksikasju uurige John Deere'i edasimüüjalt.
 2. Alam-Saksi (Saksamaa) põllumajanduskoda, traktori katse 2020. “Standardsete traktorite võrdluses (ilma Unimogita) saavutas John Deere väikseima diislikütuse kulu. [...] Huvitav on see, et vaatamata väikesele kütusekulule oli 6215R kahe haagise vedamisel kõige parema kiirendusega”; www.lwk-niedersachsen.de. 19l/h on samuti antud mudeli garanteeritud kütusekulu tase transpordirežiimil, John Deere'i kütusegarantii programmis osalevate masinate puhul, vastavalt programmi tingimustele ja sätestatud riikidele. Üksikasju uurige John Deere'i edasimüüjalt.
 3. 20l/h on antud mudelite garanteeritud kütusekulu tase transpordirežiimil, John Deere'i kütusegarantii programmis osalevate masinate puhul, vastavalt programmi tingimustele ja sätestatud riikidele. Lisainfo saamiseks pöörduge oma lähima John Deere'i edasimüüja poole.
 4. Profi katsetulemused, 06/2018
 5. Võttes aluseks kütusekulu 40 l/h ja 20% suurema tõhususe võrreldes 8R ratastraktoritega jõumomendil 7000 daN.
 6. Eeldades 3% võimalikku saagikuse kadu tihendatud põldudel, nisupõllu puhul saagikusega 8 t/ha ja turuhinnaga 200 €/t, vastab 3% (240 kg) saagikuse suurenemisele 48 €/ha