PEATAMATU

Avastage meie kõigi aegade parima tootevaliku omadused: minimeeritud pinnase tihendamine1 , uus suurem kabiin2 koos massaažiistmega2 ja masina kaugjälgimine kõikidel mudelitel Expert Alertide abil.

See on parim valik üle 150 hj ja täppispõllumajanduse tehnoloogia võimalustega turul!Avastage meie üle 150 hj masinate tootevalik

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Kui teie jaoks on oluline mulla vähene tallamine, siis 8RX on parim masin. Ideaalne keeruliste pinnasetüüpide ja mäenõlvadega maastiku jaoks, pakkudes ka parimat tööaega.

Lisateave

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
Kahe roomikuga masinad pakuvad parimat tõmbejõudu, väga tõhusat veojõu ülekannet ja laiu roomikuid. Määratud tasasele maale ja kuivadele sõmeratele muldadele..

Lisateave

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
Mitmekülgne masin, mis saab suurepäraselt hakkama põllul ja maanteel. 8R on parim kooslus tõmbejõust, madalast ülalpidamiskulust ja universaalsest jõudlusest.

Lisateave

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
Kuni 373 hj ja veidi üle 11-tonnise massiga 7R tagab erakordse kiirenduse ja efektiivsuse teedel. Raskete põllutööde jaoks saab EZ-lisaraskuse kabiinist mõne sekundiga paigaldada.

Lisateave

6R6R6R

6155R KUNI 6250R

HeadingIcon

6R
6R-seeria traktori valimiseks on palju põhjuseid: tipptasemel integreeritud tehnoloogiad, erakordne jõudlus, kasutajasõbralikud juhtliidesed ja uus CommandARM.

Lisateave

6M6M6M

6155M KUNI 6195M

HeadingIcon

6M
Jõuline, tugev ja lihtne – kuid täiustatud tooteomadustega ja odav üleval pidada. Tere tulemast uue 6M-seeria kasutajate hulka.

LisateaveMugavuses ületamatu

Meie suured traktorid on varustatud funktsioonidega, mis suurendavad soovitud mugavust ja produktiivsust veelgi.2CommandPRO

CommandPRO

Uue multifunktsionaalse hoova CommandPRO4 ja selle 11 konfigureeritava nupu abil on meie suurte traktorite meisterlikkuse omandamine lihtne. See on juhiliides, mis muudab iga tööpäeva mugavamaks ja produktiivsemaks.

Active Seat II²

Active Seat II²

Uus Active Seat II kasutab kiiresti reageerivat elektroonilist vedrustustehnoloogiat, et isoleerida kuni 90% vertikaalliikumisest. Nautige ülimat sõidumugavust ka raskeimates oludes.

Meelelahutussüsteem²

Meelelahutussüsteem²

6,5-tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio töötab koos Apple CarPlayga ja annab teile mitmesuguse valiku meelelahutusvõimalusi. Uhiuus kuue kõlariga helisüsteem koos võimsa bassikõlariga, mille on disaininud tipptasemel helispetsialistid, tagab kontserdisaali helikvaliteedi.

Kütuse garantii

Kütuse garantiiprogramm

Meie lubadus: garanteeritud kütusesäästlikkus. Või raha tagasi. Kasutage rohkem kui meie eeldatud kütusekulu ja hüvitame selle erinevuse. Kasutage vähem ja maksame teile boonust 2-kordse erinevuse võrra. Kütuse garantii hõlmab seeriate 6R, 7R ja 8R traktoreid nii põllutöid tehes kui ka transporditöödel.

Hooldus ja remont

Hooldus ja remont

John Deere'i traktorid on madalate hoolduskuludega. Peale selle kaitsevad PowerGardi lepingud teid ootamatute remondikulude eest kuni 8 aastat / 8000 töötundi.

Amortisatsioon

Amortisatsioon

Kõrgem ostuhind ei tähenda kõrgemat omamiskulu. Kuna tegemist on suure nõudlusega ülemaailmse kaubamärgina, ehitab John Deere väga usaldusväärseid traktoreid, mis säilitavad oma väärtust. Selle tulemuseks on suurem edasimüügiväärtus koos väiksemate kulumiskuludega.

PEATAMATU

Täppispõllumajanduses ületamatu

Põhinedes nisu tootmiskuludele 450 €/ha, võimaldab John Deere'i ühenduvuse eelis säästa kuni 57 €/ha*

Sektsioonide juhtimine ja tasuta
AutoTrac SF1

49,80 €/ha

Säästke kuni*

Juhtmevaba side
kontori ja masina vahel

6,00 €/ha

Säästke kuni*

Kaugjuurdepääs
mobiilirakendusest

1,40 €/ha

Säästke kuni*

Sektsioonide juhtimine

Meie FarmSight paketi Ultimate aktiveerimine pakub teile sektsioonide juhtimist koos tasuta SF1 parandussignaaliga, mille täpsus on 15 cm. Seega annab sektsioonide juhtimine märkimisväärse sisendkulude kokkuhoiu.

Juhtmevaba andmeedastus

Meie FarmSight pakettides sisalduv JDLink Connect edastab juhtmevabalt teie masinast väärtuslikku operatiivteavet teie John Deere Operations Centeri kontole. Pääsete sellele juurde ka rakendusest MyOperations. Selle teabe käepärane olemasolu säästab palju aega.

Kaugjuurdepääs

Kaugjuurdepääs rakendusest MyOperations võimaldab teil juhti masina seadistamisel, seadete reguleerimisel ja juhtimisel kaugteel abistada – justkui olles ise ka kabiinis. See tähendab: kiirem abi vähem kogenud juhtidele ja ei mingit ajakaotust tipphooajal.


1 8RX-seeria traktorid

27R-, 8R-, 8RT-, 8RX-seeria traktorid

3 6R-, 7R-, 8R-seeria traktorid

4Nõuab AutoPowri käigukasti

5Kütuse garantiiprogramm kehtib ja seda pakuvad ainult osalevad John Deere'i edasimüüjad 1. novembrist 2019 kuni 31. oktoobrini 2020 kõigile uutele, mitte kunagi jaemüügis müüdavatele 6R-, 7R- ja 8R-seeria traktoritele, mis on nende kuupäevade vahel ostetud või liisitud ning nõuavad selget veebipõhist registreerumist. Garantiiprogramm kehtib esitatud JDLinki andmete järgi nii põllutööde kui ka transportimise (üle 20 km/h) korral. Soodustus kehtib esimesel omandiaastal. John Deere maksab tagasi keskmise transpordikulu ja kavandatud kütusekulu vahe. Kui tarbimine on üle eesmärgi, põhineb tagasimakse lisaks kasutatud kütuse liitrite arvul. Kui see jääb eesmärgist allapoole, on tagasimakse 2-kordne kokkuhoitud kütuse liitrite arv. Tõhususe boonus (alla eesmärgi) on maksimaalselt 3000 €. Pöörduge registreerimisprotsessi kohta lisateabe saamiseks oma John Deere'i edasimüüja poole.

6Uuendatav SF3-le ja RTK-le

* Nisu sisendkulu Agribenchmarki andmete järgi riikidele FR, UK, DE. Diislit/ha kohta Agribenchmarki andmete järgi riikides FR, UK ja DE. Lohnunternehmeni 1/2010 andmetel vähenevad 15 cm pikkuste juhtimissüsteemide sisendkulud 8%. Sel juhul võrdleme erinevust ainult vähem täpse 30 cm EGNOS-signaaliga, seega on kasu pool 8% = 4%. Tööjõukulu Agribenchmarki andmete järgi riikides FR, UK ja DE. Landtechnik 6/2006 järgi on tootlikkuse kasv SF1-ga 14%. Võrdleme taas poole väiksema täpsusega 30 cm EGNOS-süsteemi, nii et kasu on 14% / 2 = 7%. Sektsioonide juhtimise sisendkulude vähendamine vastavalt kasumiteatele dets. 2012. Pange tähele, mida väiksem on põld ja mida vähem ristkülikukujuline see on ning mida laiem on masina töölaius ja mida väiksemad on üksikud masina sektsioonid, seda suurem on kasu. Suurte ristkülikukujuliste põldude korral on sektsioonide juhtimise kasu minimaalne.

Eeldused.
Põllul kiirem: Kõik seadistusandmed (klient, põllumajandusettevõte, põld, traktor ja tööseadise mõõtmed ning nihked, tooted ja juhid) on eelnevalt seadistusfailina seadistuste koostajas ette valmistatid ja juhtmevabalt traktorisse saadetud. Seega on põllule saabudes kõik dokumenteerimiseks vajalikud andmed juba ekraanile laaditud ja juht peab need vaid kinnitama. See säästab iga põllu alustamisel 3 minutit. Tööjõukulu on eeldus, see võib varieeruda. Kulu arvutamiseks hektari kohta eeldame, et põllumajandusettevõttel on 100 ha maad. Kui 300 ha põllumajandusettevõttel oleks 30 põldu, oleks sääst 1 €/ha, mitte 3 €/ha. Kontoritöö on juba tehtud: see kirjeldab eelist, et kõik andmed on juba digitaalselt olemas. Töödejuhataja ei pea enam paberilehti oma põllumajandusettevõtte juhtimissüsteemi kopeerima, selle asemel saab ta kogu dokumentatsiooni andmed, sealhulgas üksikasjad, väljalt Field Analyzer või põllumajandusaruandest. Ta saab seda teha sobival ajal, lisaks saab ta üksikasju igal ajal rakenduses MyOperations näha. Lisaks: kulu arvutamiseks hektari kohta eeldati, et põllumajandusettevõttel on 100 ha maad. Kui 300 ha põllumajandusettevõttel oleks 30 põldu, oleks sääst 1 €/ha, mitte 3 €/ha.

Rakenduse MyOperations lisaeelised:
– Masinapargi haldus – nähke alati oma masinaparki: Telefonikõnede vähendamine 50%
– faktipõhised otsused: uus analüüsi vahekaart annab juba
– 2 h aja kokkuhoidu / hooajal töödejuhataja hooajatöölise toetamiselt (tööjõukulu 70 €/h). Aja säästmise kasu: 1,40 €/ha