KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS KOHTUB TEHNOLOOGIAGA

Algus polnud kaugeltki lihtne. Kui Markus Schneider rajas Ellerstadtis, Saksamaal oma veinitootmise, oli ta kõigest 18-aastane ja tal puudus igasugune krediidireiting. End tema vanemad uskusid temasse. Nad kraapisid oma säästud kokku ja peagi sai veinitootmisest õitsev pereettevõte. Milles peitub saladus? Vaadake videot ja saate teada!
SAAVUTASIN ÜLEHELIKIIRUSEGA – VAHEST ISEGI VALGUSE KIIRUSEL – ASJU, MILLEKS VEINITÖÖSTUSES KULUB TAVALISELT PÕLVKONDADE KAUPA TÖÖD.
MARKUS SCHNEIDER

PÕLLUNDUSE KÕRGEIM TASE

Schneideri veinitööstus kasvatab viinamarju 92 hektaril, lisaks on ettevõttel mõned tütarettevõtted. Aastas valmib pea miljon pudelit veini asjatundlikele klientidele üle kogu maailma. Veini silmapaistev kvaliteet saab alguse viinamarjaistandustest, kus kasutatakse paralleelselt käsitööd ja tippklassi masinaid. Kuidas aru saada, millised viinamarjad on head? Seda saate teada järgmisest videost …
LOOMULIKULT ON TORE OMADA PARIMAID SEADMEID. LÕPUKS SAAB MÄÄRAVAKS AGA SEE, KUIDAS MA NEID KASUTAN.
MARKUS SCHNEIDER

KIRG KVALITEEDI VASTU

Mis motiveerib Markus Schneiderit igapäevaselt? Kirg esmaklassiliste veinide loomise vastu, mis pole lihtsalt suurepärased, vaid alati ühtlase kvaliteediga. Markuse jaoks on kvaliteet esmatähtis, nii et ta valib nii oma meeskonnaliikmeid kui ka tööriistu suure hoolikusega. Järgmises videos selgitab veinivalmistaja, kuidas tema tootevalik on saavutanud rahvusvahelise tuntuse.
Kirega töötades ja endasse uskudes on inimesed lõpptootega rahul.
MARKUS SCHNEIDER
John Deere Gator Series

John Deere’I Gator’I Seeria

Avastage Tootevalik