Niiduheedrid

Niiduheedrid
Muutuv heedri ajam

Muutuv heedri ajam

Kui olete soovinud igas lõikepikkuses ettesöötmist parandada, siis on muudetav heedri ajam 6X9 just teie jaoks. See sünkroonib paremaks hekseldamiskvaliteediks, pidevaks viljavooks ja optimeeritud läbilaskeks teo kiiruse lõikepikkusega.

Sujuv etteanne

Sujuv etteanne

Nn lõputu teo edastuse konstruktsioon liigutab vilja sissepoole masina keskossa, tekitades peenestisse sujuva pideva vilja voo, mis võimaldab masina hämmastavalt suurt jõudlust täielikult ära kasutada, säästes samal ajal kütust ja vähendades kulumist.

Kahekiiruseline heedri ajam

Kahekiiruseline heedri ajam

Tagab maksimaalse jõudluse erinevates tingimustes ning ei jäta saaki maha: saadaval uuel seerial 8000 alates 2015 ja lisavarustusena, järeleproovitud kahekiiruseline heedri ajam reguleerib koguri tööd teost sõltumatult, kohandades seda liikumiskiirusele maapinnast.

Keti automaatne määrimissüsteem

Keti automaatne määrimissüsteem

Kahte kogumisketti on võimalik määrida elektrilise ajamiga õlipumbaga, mis kannavad õli vildist padjakestele, mis puudutavad ketti ainult pöörleva sissevõtu korral – te ei pea oma käsi määrima ega keti määrimise pärast muretsema.

30R rohu jaoks

Uus rohukogur 30R

Uued R-seeria kogurid, mis on varustatud suure, 80 cm läbimõõduga teoga, suuremate, 20 cm teo keerdlabadega ja kuue piilatiga 6,5 mm piidega, on mõeldud suure läbilaskevõime jaoks. Seadme laitmatu töö nautimiseks paljude hooaegade jooksul on mudelil 30R ka ketita ajam ja kõrgendatud tugevusega kuluosad, mis vähendavad hoolduskulusid. Menüüs asuv muudetav heedri ajam sünkroonib parema peenestuskvaliteedi jaoks teo kiiruse lõikepikkusega. Pole tähtis, kas koristada kergemaid või väga raskeid vaalusid, lisavarustuses olev kahekiiruseline heedri ajam reguleerib koguri piide kiirust, sõltumata teost, mis sobitub maapinna kiirusega, veendudes, et ükski vili ei jääks maha.

 

6X9 Premium-kogurid

MUDELTRANSPORDILAIUSTÖÖLAIUS (LATIST LATINI)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

R-seeria kogurid

MUDELTRANSPORDILAIUSTÖÖLAIUS (LATIST LATINI)

30R

3 m

2,70 m

Edasimüüja otsing

Leidke lähim edasimüüja

Õige heedri leidmine on imelihtne. Teie edasimüüja nõustab teid meeleldi.

Edasimüüja otsing

Heedrid

Maisiheedrid

Maisiheedrid

Maisiheedrid 300plus ja 400plus on maailmakuulsad oma võimsuse, usaldusväärsuse ja väikse hooldusvajaduse poolest.

Vilisesiloheedrid

Vilisesiloheedrid

Vilisesilo koristamine ei saaks olla parem kui Zürni ProfiCuti heedritega.