Esilaadurid

Võtke oma päevast maksimum

Meie laadurid on tootlikkuse tagamiseks hõlpsalt ja kiiresti paigaldatavad – täiusliku nähtavusega ja praktiliselt hooldusvabad. Need sobivad alati täiuslikult, ka vanema mudeli moderniseerimiseks. Siit leiate mis tahes töö jaoks õige laaduri.

   

Esilaadurid 5E traktorite jaoks

Esilaadurid 5E traktorite jaoks

Meie kõige väiksemad esilaadurid sobivad suurepäraselt 5E traktoritega. H240 esilaadurid on tõhusad tööriistad, järeleproovitud tugeva ehitusega.

H240 >

esilaadurid, m-seeria

M-seeria esilaadurid

Olles kerge ja tugev, on see terviklik lahendus kõikide standardrakenduste jaoks. Otse tehasevarustuses või hiljem lisades.

543M >   603M >    623M >    643M >

R-seeria esilaadurid

R-seeria esilaadurid

Laadurid on loodud piiramatu tootlikkuse ja suurepärase kasutuslihtsuse tagamiseks ning peavad vastu ka kõige keerulisemates tingimustes.

543R >   603R >   623R >  643R >   663R >   683R >

SUUREM TOOTLIKKUS JA KASUTUSLIHTSUS

Nagu kõik, mida John Deere’is teeme, on ka need lisavarustusse kuuluvad funktsioonid välja töötatud koos teiesuguste põllumeestega, et muuta laadimistööd tõhusamaks ja meeldivamaks. Nüüd on ka teil võimalus vältida vähetootlikke töötunde ja päriselt raha säästa.

Dynamic weighing system

DÜNAAMILINE KAALUMISSÜSTEEM

See on aega säästev täpsus: teate alati täpselt, kui suur arve esitada ja  kui palju laadida. Ilma aega raiskamata ja ilma kopatäie järel traktorit peatamata, saate liikumise peal kõike kaaluda ja kopas üleliigse materjaliga tarbetuid lisakäike söödavaguni juurde vältida. Meie erilise funktsiooni abil pole kabiinis enam pabermärkmeid vaja ja saate pidada  söödavaguni kohta arvepidamist, mis sekunditega kohandub  toiteväärtuse või karja suuruse muutuste järgi

Return to Position

TAGASI ALGASENDISSE

Viib laaduri automaatselt noole ja kopa jaoks eelnevalt määratud asendisse tagasi – koos reeversiga juhtkangil on see tõeline hüpe tootlikkuses

Level to horizon

PARALLEELHOIDE SÜSTEEM HORISONDI SUHTES

See eriline funktsioon viib lisaseadme paralleelseks maapinnaga, mitte ainult traktoriga. Transpordite rulle kiiremini, kunagi ei pudene ega kuku midagi maha ja kogu sõitmine on sujuvam.

esilaadur, milline

Milline laadur?

Leiame teile teie kasutusala järgi kõige sobivama mudeli.

 

Kerged ja taskukohased M-seeria laadurid sobivad ideaalselt kõikideks standardseteks esilaaduri töödeks, nagu pallide kogumine, karja söötmine ja kaubaaluste liigutamine. Kui vajate täiendavat tõstevõimsust raskemate tööde (nt metsa- ja mullatööde) tegemiseks või kui soovite veelgi paremat nähtavust, suuremat mugavust ja jõudlust, on meie R-seeria laadur teie jaoks sobivaim.

 

R - LAADURM - LAADUR

Lift capacity

Tõstevõime

Collect bales

Rullide kogumine

Base

Base

Feed cattle

Karja söötmine 

Base

Base

Move pallets

Kaubaaluste liigutamine 

Base

Base

Digging/heavy duty

Kaevamine / raske töö 

Base

 –

Suspension

Vedrustus

Base

Optional

Dynamic Weighing System

Dünaamiline kaalumissüsteem

Optional

 –

Return To Position

Tagasi algasendisse 

Optional

 –

Level To Horizon

Paralleelhoide süsteem horisondi suhtes 

Optional

 –

Base põhivarustuses     Optional lisavarustuses     – pole saadaval